Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs pasijuk, a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs pasijuk, a lányok miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogyha a lánynak nincs pasija, akkor ok nélkül flegma, vagy "nehezen elérhető". Mindig belelátja azt, amit nem kéne. Ha normális a pasi, akkor biztos akar valamit, és flegma lesz.


Amikor meg van kapcsolata, akkor a világ legjobb beszélgetőpartnere tud lenni. Saját tapasztalatom, hogy akkor annyira jó fej tud lenni, érdeklődő, még poénos is és tényleg nem az az érzésed, hogy próbára tesz meg teszi az elérhetetlent, hanem normálisan is lehet beszélgetni.


Ellenkező esetben meg egysíkú, semmilyen, élettelen az egész és még akkor jó, ha nem játszmázik, vagy hisztizik. De miért? felnőtt emberek vagyunk, nem hiszem, hogy ennyire nehéz normálisan viselkedni a másikkal, meg csak akkor lehet valaki értelmes, ha kapcsolatban van.


2018. jan. 8. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat szokott jó hatással lenni az emberekre.

Rengetegen észrevették már, hogy vannak olyan szingli pasik, akik senkinek sem kellenek. Miután kapcsolatuk lesz, hirtelen elkezdik észrevenni más nők is.


Miért? Mert oldottabban és boldogabban járják a világot. Nem görcsölnek utána azon, hogy "jajj beszélnem kell egy nővel, mit mondjak neki", hisz onnantól nincs tétje, mert már nem keres párt.

2018. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaja lehet ez is az oka, de nálam szembeötlő nagyon.



meg mielőtt támadás érne: azért nőkről kérdezem, mert a nőket szeretem. másrészt ez nem bántás meg hasonló, csak egy megfigyelés.

2018. jan. 8. 15:13
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:
19%

Evolucio. A no evolucios programmja, hogy a legjobb ferfit valassza ki, a jelentkezok kozul. Ha te fonok vagy s van egy allasinterview akkor hatradolsz, s varod, hogy a jelentkezo mivel nyugoz le. Ha nem fog meg semmivel, varsz a kovetkezore. Nem fogsz neki jopofizni, maximum udvarias leszel.


Ha pozitiv visszajelzes megjelenik a fejeben, ami generalodhat, pl kulso, jo beszelgetes, akkor ezek a pancelok “leoldodnak”.

2018. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás.

De amennyiben így is van, lehet rá az is egy magyarázat, hogy szingliként nem tudja az adott helyzetet kezelni a nő. Ha kapcsolatban van, és ezt tudja a beszélgetőpartner is, akkor nem kell azon agyalnia, hogy milyen témákat és szituációkat kerüljön, amivel neadjisten azt sugallja, hogy "helloka kezdj ki velem". Felszabadultabban tud kommunikálni, anélkül, hogy bárki rá akarna mozdulni esetlegesen, mert jobb esetben ez nem történik meg. Legalábbis szerintem.

2018. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én észrevettem ezt magamon is nőként hogy előfordul az ilyesmi. De mindig a pasi volt az oka. Egyszerűen ezt hozta ki belőlem. Mikor volt pasim kellettem neki, mikor nem volt pasim meg úgy csinált mintha nem kellenék aztán nem is kellettem. Jogos a flegmaság. Miért vár komolyságot ha ő sem az. Szó mi szó a pasik az okai az ilyen viselkedésnek. Nálam legalábbis.
2018. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Grat, ha minden pasihoz igy allsz hozza ne csodald, ha nem kapsz semmi normalisat:D vagy nem adsz lehetoseget a normalisnak.


Szerintem ne flegmazz, inkabb ne foglalkozz vele, ennyi. Mert ha nem tudja a masik miert vagy olyan, vagy netan csak szerinted erdemli meg, az nagyon gaz

2018. jan. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!