Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk is feltűnően viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is feltűnően viselkednek annak a lánynak a közelében, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy harsányak lesznek, hangosabban beszélnek, nevetnek stb...
2017. szept. 16. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Csak a debilek.
2017. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Személyiségtől függ. Van, aki igen. Van, aki visszahúzódóbb lesz. Másokon meg észre sem lehet venni.
2017. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem viselkedem általánosítóan.
2017. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy nem mindegyik. De tegnap egy srác így viselkedett és nem tudom, hogy nekem szólt-e, vagy csak belemagyarázom.
2017. szept. 16. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő. Én pl. nem kezdek el műmájerkodni és harsány kiskakast játszani a szemétdombon.

Most pl. tetszik egy nő, de mivel foglalt, nem nyomulok rá. Ha úgy alakul, hogy kettesben vagyunk, éreztetem, hogy vonzónak találom, de ha nagyobb társaságban vagyunk, akkor viszont úgy viselkedem vele, mint bárki mással.

2017. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nokent sem viselkedek igy egy nekem tetszo ferfi kozeleben. Szerintem es csak bizonyos tipus csinalja.
2017. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én sem viselkedek így nőként, így nem is tudok rá hogy reagálni, de volt egy olyan érzésem, hogy túljátsza magát és fel akarja hívni magára a figyelmemet (nem kettesben voltunk, hanem haveri körben).

5: te hogy érezteted vele, hogy vonzónak találod, ha kettesben vagytok?

2017. szept. 16. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb ideig nézek a szemébe, többet mosolygok rá... ezek nem játszmázások, ez nálam ösztönösen jön, gondolom, ez normális. És persze verbális szinten: megjegyzem, ha új parfüm illatát érzem rajta, vagy megdicsérem a ruháját/fülbevalóját... és emlékszem arra is, hogy előző nap vagy korábban mit viselt.
2017. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, ez lemaradt:

Múltkor pont ilyen nyálkás, esős, szuttyos idő volt, ő pedig egy vidám, rózsaszín mintás blúzt viselt. Meg is említettem neki, hogy ebben a pocsék időmben is jobb kedvem támad a közelében. :)

2017. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!