Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám őt szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt szerintetek "megszerezni"?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Pár hónapja ismerjük egymást, mind a kettőnk részéről jól megvagyunk, kedveljük egymást. Elmondott magáról minden bizalmas infót, le is feküdtünk egymással. Heti több alkalommal találkozunk, amikor tudunk együtt vagyunk. Mégsem akarja kimondani, hogy együtt vagyunk... Hozzáteszem Nem a szex a mozgatórugója a kapcsolatunknak, találkozunk akkor is ha nincs szex és rendesen randizunk mintha minden találkozonk az első lenne. Szóval van egyfajta báj a kapcsolatunkba ez által, hogy mindig elmegyünk valami új helyre, minden perc amit együtt töltünk számomra egy ajándék. Nem értem miért nem szeretné még kimomdani, hogy együtt vagyunk, vagy komolyabra fordítani az egészet. Mi az amit tehetek ez esetben? hogyan érhetném el, hogy együtt legyünk és járjunk mint egy pár? szeretném, hogy ne én kérdezzek rá, hanem egyenesen ő akarja. Vannak erre praktikák, tippek amivel felerősíthetem benne a vágyat?
2018. jan. 8. 22:31
 1/3 A kérdező kommentje:
én 23/l ő 25/f
2018. jan. 8. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tudat alatt te is érzed, hogy ez az egész számodra addig nyújt élvezetet, amíg ő mindig egy kicsit elérhetetlen, megszerezhetetlen marad. Ti nők így működtök. Ahogy megszerzitek a pasit, elvész a varázs, ráuntok. Szerintem ezt a szóbanforgó pasi is nagyon jól tudja...
2018. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván mert nem akar kapcsolatot, csak dúgni, randizni, ezt-azt csinálni. Ilyen egy laza viszony. Tipp: hagyd el, keress olyan hapsit, aki kapcsolatra vágyik.
2018. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!