Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Örülök hogy ilyen csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örülök hogy ilyen csinos ágymelegítőm van" - mondtam tegnap este a barátnőmnek, erre teljesen kiakadt. Igaza van?

Figyelt kérdés
Abszolút nem bántásból vagy lekezelően mondtam, inkább kedvesen és viccesen. Erre azt mondta, hogy ez nagyon bunkó beszólás volt, mi az hogy ő csak ágymelegítő. Ma már alig szólt hozzám. Mit gondoltok?

2018. jan. 9. 09:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
gyerekes..
2018. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Ez, a kapcsolat mélységétől függ. Nálunk, vannak mind két részről, jóval durvább beszólások is. Viszont, minden ilyen beszólást, mosoly, ölelés, puszi kísér. Így nem komoly, nem sértő.
2018. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem abszokút nem volt sértő, inkább vicces és aranyos :)

Valószínűleg nem vette a lapot, és humor helyett sértésnek fogta fel.

Meg kell beszélni, miért vette sértésnek, és hogy te milyen céllal mondtad neki.

2018. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan ennyi lelki nyomorék válaszol itt? Mit nem lehet azon érteni, hogy ebben mi a sértő?

Valószínűleg máskor se úgy viselkedsz vele, hogy többnek érezze magát melletted. Erre a képébe is vágod, hogy nem jelent többet, mint egy lyuk, amibe belevered.

Szerintem örülj neki, ha nem szakítás lesz ennek a vége. Addig minden módon próbáld bebizonyítani, hogy milyen sokat jelent neked, tiszteled és szereted, a lelkét is.

2018. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%
Azért egy két hozzászólásból kiderül miért mondják, hogy a humorérzék férfi gén. 25N
2018. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%

Nem azzal van baj, hogy mit mondtál, hanem nyilván azzal, hogy miképp mondtad.

Te viccnek szántad, de valószínűleg nem volt mellé olyan hangsúly, kifejezés, akármi, ami miatt ő komolyan vette.

Azt meg remélem, nem kell magyarázni, hogy vicces felhang nélkül miért sértő, ha egy nőt ágymelegítőnek neveznek?! :)


Mondd meg neki, hogy viccnek szántad, és sajnálod, természetesen nem úgy gondoltad, stb stb. Majd kimorogja magát, és elfelejtődik a dolog.

2018. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
17%
Csak a buta embereknek nincs humorérzékük.
2018. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%

#16

Én ezt bármilyen hangsúllyal és hanggal viccnek vettem volna. Ne mentegesd a nőt szerintem.

2018. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%

Ez akkor poén, ha egyébként tisztában van vele, hogy milyen sokat jelent neked, és szereted.

A sértődésből az következik, hogy már eddig is voltak kétségei, hogy mennyire veszed komolyan ezt a kapcsolatot.

Persze, hogy nincs önbizalma és nem biztos a nőiességében! Ilyen pasi mellett nem csoda...

2018. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%
Én értem hogy ez viccnek lett szánva, csak egyáltalán nem az. Egy gúnyos haha-nál nem ér többet. De megsértődni tényleg nem érdemes. Én viszont nem tudnék együtt lenni, olyannal, aki még nálam is szarabb poénokat nyögdécsel be.
2018. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!