Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Örülök hogy ilyen csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örülök hogy ilyen csinos ágymelegítőm van" - mondtam tegnap este a barátnőmnek, erre teljesen kiakadt. Igaza van?

Figyelt kérdés
Abszolút nem bántásból vagy lekezelően mondtam, inkább kedvesen és viccesen. Erre azt mondta, hogy ez nagyon bunkó beszólás volt, mi az hogy ő csak ágymelegítő. Ma már alig szólt hozzám. Mit gondoltok?

2018. jan. 9. 09:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen a kapcsolatotok.. ha alapból úgy érzi, nem szereted őt, és a szexért vagy vele, akkor nagyon szarul tud esni neki, az tuti. ha vannak kétségei akár az önnön értékességével kapcsolatban, akkor is. te tudod, milyen a kapcsolatotok, meg a barátnőd, mi esne rossul neki.


ennyi alapján hülyeség leìrni, hogy "hülye hp csaj" vagy "jaj szegény csaj, gonosz kérdező"

2018. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
Ez szerintem egyáltalán nem sértő, sőt, de nem mindenki érti a poént és a viccet, lehet a barátnőd is ezek közé tartozik. Ha igen, akkor nem sokat tehetsz, sosem fogja megérteni, hogy ezt szeretetből mondtad. Próbáld meg kiengesztelni, és többet ilyet ne mondj neki...
2018. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%

Én ezen nem sértődtem volna meg ebben a kontextusban. Talán más miatt volt irritált a barűtnőd, és rajtad vezette le.

22/L

2018. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek igaza van.

Beszéld meg vele, hogyan értetted, s azt, hogy ilyen esetekben kommunikáljon a te gondolataidért, mintsem ezt tegye.

2018. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudom mi van veletek. Nőként komolyan ez kedves meg vicces? Ha büdös kvának neveznek, akkor már el vagytok kényeztetve?


Egyértelműen sértő volt. Igen, van olyan kontextus, ahol ez elmegy, de határozottan nem sikerült eltalálni. És ha ennyire jó a helyzetfelismerésed, hogy nem tudod mikor mit lehet mondani, kerüld a vicceskedést.

2018. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit meglepőek a válaszok...


A véleményem a kérdésedről az, hogy vannak dolgok amikkel nem illik viccelni, ez pont egy olyan volt.

Szerintem ez egy irtó bunkó beszólás volt ez részedről, akárhogy is értetted.

2018. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, ez akkor okés, ha redben van önmagával.


Amennyiben előző kapcsolatban sérült, vagy bántották, lekezelően, beszólogatósan kommunikáltak vele, bizony eshetett neki rosszul is.


Én is olyanokon képes vagyok megbántódni, ami másnak semmit nem jelent, mert előtte tíz évig folyamatosan azzal piszkáltak és gúnyoltak, és rögtön az a szar emlék jön vissza róla.


De üljetek le és beszéljétek meg.

2018. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez durva beszólás. Gyakorlatilag lek*váztad, hiszen az ágymelegítő azt jelenti. És csodálkozol, hogy megsértődik. Neked mindig ilyen sértő a humorod? Apukámnak is hasonló sértő humora volt, nem érezte a határt a sértés és a vicces beszólás között. Én leszoktattam emiatt az effajta "viccelődésről".
2019. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!