Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell megvígasztalni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megvígasztalni azt a lányt aki szakított a barátjával?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki vagy te?A barátnője vagy egy fiú és bejön neked a lány?Azért ez sem mindegy.

Ha az utóbbi akkkor inkább hagyd,egyenlőre úgy sem akarna senkivel összejönni (valószínűleg) és ha most pátyolgatod kialakulhat benne egy olyan kép,hogy te egy jó barát vagy és nem pedig az amire te vágysz.

2010. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Jó keményen!
2010. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első hozzászólóval egyetértek. bár az a baj hogy nehéz elfordítani a fejed és továbbmenni ha tetszik a lány és éppen elsiratja az előzőt...
2010. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. Én már jártam így...:S
2010. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2010. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bőrnyalókával.Legjobb gyógyszer,minden lány örül neki.
2010. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h igyon a bőrkulacsból:)
2010. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyd, hogy kibeszélje magából, de ne túl sokáig ecsetleje a szakítás részleteit, mert te leszel a jóbarát, akinek sírni lehet.kicsit mesélje el h mit érez stb, aztán próbáld meg elterelni a gondolatait más témával,programmal, ami elég izgalmas és nem erőltetett ahhoz, h egy kis időre elfelejtse a szakítást
2010. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban ordítottam fél órát a lelkitársamnak...ő meg ölelt-ölelt-ölelt-ölelt-ölelt-ölelt...mai napig NEM TUDOM ELFELEJTENI AZT A FIÚT,mert nem hagyja:@ mocsok dögje...:@ ma is bejelölt myvipen..hogy fulladna meg...:@
2010. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!