Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Chewbacca vagyok, ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chewbacca vagyok, ez gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy 18 éves lány létemre olyan szőrös vagyok hogy az hihetetlen. A lábam, a hónaljam, a "lábamközt", a hasam,valami szörnyű. Bármit teszek vele, hamar vissza nő. Ha csak borotválom, másnap estére már borostás mindenhol. De nem ám ilyen szőke pihe szőreim vannak, hanem vastag, fekete és hát... ronda :D

Namármost barátommal tervezümk lefeküdni. Szerintetek gáz ha kicsit szőrösebb/borostásabb vagyok még ott lent is?

Mit csináljak vele, hogy lenne a legjobb megoldani ezt? Vagy idővel elmúlik, csak kamaszpanasz? :p


( u.i: magányos Han Solok kíméljenek a privát üzikkel, a Millennium Falcon-om már másnak van ígérve if you know what i mean ;) )


2018. jan. 10. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy látom, humorral próbálsz kompenzálni :D
2018. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Pco? Lehet orvossal kellene konzultálni
2018. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát a problémát magát komolyan gondoltam... xd

Csak annyi ilyen jellegű kérdés van, gondoltam feldobom kicsit, na meg Chewbacca igen jól példázza jelenlegi kinézetemet.

2018. jan. 10. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
lézeres szőrtelenítés. valaki tetkóra költ, te lézerezd le magad szépen fokozatosan
2018. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Olyan érzése lesz mintha Pumuklit kefélné xD
2018. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is vuki vagyok szóval várom a privátot :D
2018. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
A lézeres szőrtelenítés drága, de az egyetlen hatásos módszer és pár év alatt bejön amit amúgy gyantára, borotvára költöttél volna. Én kb 18-20 éve csináltattam meg, azóta is sima a lábam. Mondjuk az ipl nem elég, orvosi lézer kell. (Én a Bársony klinikára jártam Budán, ha még most is megvan, csak ajánlani tudom)
2018. jan. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küszködők, azonban eldobtam a borotvát, mert csak rontott a helyzetemen. Helyette cukorgyantáztatni járok. Nyilván hasról nem szedetem le az egészet, mert duplája nő vissza (ki volt próbálva), és a derekam felé elég elviselhető, vékonyka pihék vannak. Lábról sem sikerül mindig mindent leszedni, ezért ha épp úgy van, otthon még végigmegyek rajta az epillátorral. A többi hellyel meg vagyok elégedve. Szerintem próbáld ki te is. Biztosan jobb módszer, mint minden nap borotválni.
2018. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz!

Én is sokáig hittem, hogy csak genetika, hogy baromi szőrös vagyok, (félig ázsiai vagyok szóval nagyon világos bőr + majdnem fekete haj) de kiderült, hogy PCOS.

Egyébként nagyon jófej lehetsz:D

2018. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Engem aztán nem zavarna (számomra nem ronda, ízlések és pofonok, lehet, hogy csak én vagyok beteg :D). Nem ismerem a pasid, nem tudom, hogy ő mit szólna. Ha félsz, hogy mit fog szólni, beszéld meg vele előtte.
2018. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!