Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki volt az 5 legjobb...

Nektek ki volt az 5 legjobb és az 5 legrosszabb szereplő az új Star Warsban?

Figyelt kérdés
Akik látták már az Utoldó Jediket: ki volt az az 5 karakter akik a legmenőbbek/viccesebbek/keményebbek voltak, és ki az az 5, aki a leginkább gáz/oda nem illő/ostoba? Nem csak főszereplők, és nem csak emberek lehetnek, nyugodtan lehet Reytől Lukeon, a Porgokon, Phasmán és a Preatorius őrségen át a hackerig bárkit mondani. Kíváncsi vagyok kinek kik tetszettek és kik nem. Ha indoklást is írtok az csak jó. :)

2017. dec. 29. 14:01
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
93%

Legjobbak:

-Luke // Tetszett, hogy mertek változtatni a személyiségén. Szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy ilyen változatra senki sem számított.

-Kylo Ren // Szerintem végre egy méltó főgonoszt kaptunk. Sokkal komolyabbnak, és keményebbnek tűnt, valamint szimpatizálok a "pusztítsunk el mindent, ami a múltra emlékeztet" céljával.

-Snoke // Hihetetlen erővel rendelkezik, olyannal, amilyet még nem láttunk a Star Warsban filmben. Lenyűgözött, hogy milyen pontossággal használja az erőt.

-Yoda // Ő is látja, amit csak Luke nem, és az 5-ből megismert vicceskedő formájával helyrerakta őt.

-Praetorián őrök // Palpatine őreihez képest hatalmas előre lépés. Nagyon tetszett, hogy nemcsak felvették a harcot a Rey-Ren párossal, de rendesen kihívás is volt legyőzni őket.


Legrosszabbak:

-Leia // Szeretem, meg minden, de igazán meghalhatott volna. Megértem én, halálközeli állapotban bekattant nála valami, és az erő megmentette. Azt is megértem, hogy valószínűleg az ellenállás felélesztése miatt kellett megtartani, de akkor is... Ott van Rey, Poe, Finn...

-Poe // Lényegtelen mellékszál, és még erőltették is..

-Finn // Ha sikerült volna a terve, akkor nem lett volna lényegtelen, de így, hogy mind Poe, mind ők elbuktak, ő is a lényegtelen mellékszál lett

-Rose // még lényegtelenebb, beerőszakolt szerelmi szállal.

-Az egész Cantonica // Szerintem tudod, hogy mit írnék ide, úgyhogy nem is írom le.

2018. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első és legnagyobb kedvenc Kylo Ren. Annyira tetszett ahogy alakított. Tipikus fiatal, de igazi férfinek tűnt nekem a filmben. Tetszett, hogy nem az a megrögzött gonosz. Valamint színészként is szimpatikus számomra.

Második kedvenc Luke Skywalker. Tetszik, hogy olyan titokzatos néha. Őt is szimpatikusnak találom.

Harmadik legjobb szerintem Finn volt. Egyszerűen szimpatikus. Bár a végén a csók Rose-al, szerintem nagyon erőltetett volt.

Poe a negyedik legjobb a filmben számomra. Tetszett, hogy határozott és mindig tudta mit kell tennie.

Ötödik kedvenc pedig Leia volt. Ő ilyen klasszikus. Csendes és határozott.


Akit kifejezetten nem kedveltem a filmben az Rey volt. Szép nő, de a természete nem tetszett a filmben. Nem szimpatikus.

A többiekkel pedig semmi bajom nem volt.

Ez egy jó film.

2018. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legutáltabb: Rey, Rose, Finn, Poe, Hux

Legelviselhetőbb: Kylo, Leia, Luke, Hodo, és drága vuki barátunk :)

2018. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
**nem Hodo -> Ackbard admirális!!! (R.I.P.)
2018. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Luke Skywalker

Yoda

Ennyibol ki is merult kik szimpik


Unszimpi xD

Finn

Poe

Rey

Kylo

2018. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szimpatikus: Chewbacca


Idegesítő: Összes többi.

2018. ápr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!