Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy hamis a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hamis a mondás, hogy mindenkinek van párja?

Figyelt kérdés

21 éves vagyon és a kapcsolataim hamar véget értek. Nem vagyok egy adonisz, de quasimodo sem...

Magabiztos vagyok, bírom a társaságot is de nincs egy igaz barátom sem, csak néhány haverom...

Már nem járok el bulizni sem, és ettől unalmas lennék?

Nem vagyok egy beszédes típus sem. Gondoskodó is vagyok, de valahogy ez sem jön be a hölgyeknek...

Az lehet a baj, hogy nem vagyok egy minta ember?


2018. jan. 10. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

21 évesen tényleg muszáj ilyen b..romságokkal foglalkoznod, hogy "Lehet hogy hamis a mondás, hogy mindenkinek van párja?"


Túl pesszimista és túl negatív vagy. Ne sajnáltasd magad. Élvezd az életet, fiatal vagy, nem a sírod küszöbén állsz.

2018. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jársz el bulizni, nem vagy beszédes, ez nem jó kombó. Jársz emberek közé egyáltalán? Hol próbálkozol az ismerkedéssel?
2018. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatnak legyen az barátság vagy szerelem alapja a megfelelő kommunikáció. Ha nem raksz energiát a kapcsolataidba sosem lesznek minőségiek.
2018. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet, hogy már találkoztál vele.

2018. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoskodó is vagyok, de valahogy ez sem jön be a hölgyeknek..."

Óóóóó dehogyisnem jön ez be a hölgyeknek, csak az egyéb tulajdonságaid elrontják az összképet.

Amúgy meg nem létezik egy természetfeletti erő, ami garantálja, hogy egymásra találtok a Nagy Ő-vel, szóval ha akarsz valakit, akkor azt magadnak kell kiharcolnod.

2018. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont igy érzek én is. 21/L
2018. jan. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kissé hópehely komplexusos ez a kérdés:D Párod lehet, de az, hogy miként kezeled a párod, ez már tõled függ. Potenciális párod lehet bárki, akivel egyeztek, van valami közös, jól kitudtok jönni. De ezek csak potenciálisak. Az már más kérdés, hogy milyen a hozzáállásod, mennyire vagy szerencsés ahhoz, hogy megtaláld, stb.

A kapcsolatot részben kikell alakítani, mert senkinél sincs olyan, hogy elõre megvan írva a sors könyvében, hogy kivel leszel együtt. Részben neked kell ezt kialakítanod, rájönnöd arra, hogy kivel éri meg.

Van az a mondás is, hogy “egyedül születtél”. Alapjábavéve nem tartozik hozzád senki, DE te alakítod ki a kapcsolataidat valamely szempont szerint, ami téged ír le.

Szerintem csak akkor létezne olyan, hogy “nincs párod”, ha egy másik bolygóról jöttél (gondolom nem így van). Sokminden összeköthet egy másik emberrel, minimum az, hogy emberiek vagytok. Vagy ennél jóval több.

2018. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!