Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nokre gerjednek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nokre gerjednek a pasik. Mit gondoltok, van benne valami? (Rovid cikk)

Figyelt kérdés

[link]


En nem is tudom, milyen velemennyel legyel errol. Szerintetek??



#gerjednek #a pasik
2018. jan. 11. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
totális hazugság, a kövér nőknek írtak egy újabb cikket, hogy ne keseredjenek el
2018. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Szeretem a nagy seggeket, de a nagy hasat már kevésbé.
2018. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

#1 Mert aztán akinek ilyen a gerince, az csak kövér lehet, nem?


Attól, hogy így áll a csontja, még egyáltalán nem biztos, hogy zsíros. Lehet, hogy vékony formás fenékkel, ami így egyáltalán nem hangzik rosszul, igaz?


22/N

2018. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Baromság.

Általában a csinos,igényes fitt nőkért vagyunk oda,pl:

- Kiss Virág

- Kocsis Alexandra


nagy átlagban gondoltam őket nem dobnánk ki az ágyunkból.


Ívelt gerinc marhaság,lehet pörsent a hasa meg husis akkor lehet ívelt,nem kellene 100Milliárdért se.

2018. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is formásabb a második sziluett. De nem azért mert nagyobbnak tűnik a feneke. Ez kb olyan mintha azt bizonyították volna, hogy a helyes tartás esztétikusabb mint a hanyag. Egyszerűen arányosabbnak tűnik a második rajzolt(!!!!) forma. A cikk egy marhaság.
2018. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cikkíró 🐈 baba ott lent, azzal a coming out-al sok mindent elárul a cikk komolyságát illetően....én még nem fedeztem fel ilyetén összefüggéseket, pedig volt már pár nő, akinek "ropogtattam" a gerinccsigolyáját.
2018. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs ebben nagy igazsag, es elonye sincs sok. Nekem is ilyen a derekam, es ez miatt a hasam kidomborodik, pedig tenyleg egyszal bel vagyok, nem vagyok kover.

Szerintem az elso verziot ha tetotol talpig neznenk, szebben mutatna, mint a masodik.

Szerintem a pasik amugy se a gerinced ivenek formajat nezik, ha mar fenektajekon van a szemuk. :D

2018. jan. 11. 11:00
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Így van kérdező,popsi legyen kerek formás feszes.

Ezt nézzük leginkább,legalábbis sokan.

Hozzátenném a sorrenfd nálam legalábbis így jönne:

- Hosszú haj

- lapos has

- Kerek popsi

- Formás csinos lábak

- Nőies öltözködés

- Magassarkú cipő

- Arc


Gerinc íve hülyeség

2018. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

magas sarkut ne hordj az nem jon be sokaknak. a mu korom sem csak megavgnal vele , ha pici esztetikis bele fer

. Egy igazi ferfinak kozel sincsennek akkora elvarasai mint az elottem szolonak. neki ki rakati babu kell. azt is kapja szerintem

2018. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére én nem vagyok texasi, így maradok a vékony, sportos alkatú lányoknál...
2018. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!