Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok a leszbográfról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a leszbográfról?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 19. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A farmeros típus vagyok, bár ha be akarnak kategorizálni, elkezedek viszketni. Nem szeretem az ilyesmit, igazából túl sok értelmét sem látom. Számomra ezek jelentéktelen dolgok.
2017. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sok volt nekem ez az egész :D Az még elmegy, hogy a femme és a butch kategóriákat bontogatjuk, de hogy “Arancsillagos” meg “egypárnás” leszbikusság... hát nem igazán értem ennek a hasznát, unatkozott az oldal készítője.
2017. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van benne némi értelem, de pl. én lipstick vagyok és 1.ne kategorizáljunk ilyen erősen öltözek alapján, igen, mindig nőies és csinos vagyok, szeretem a nőies cuccokat, de ez alapján minden lipsticknek buta plázacicának kéne lennie, aki csak a vásárlásra tud gondolni.Nos, nagyon nem igy van.És miért kell külön farmeros típus? Egy lipstick nem vehet fel soha farmert? Nekem is,mint a nők 70-80 %-ának megtalálható a szekrényemben a koktélruhától, sorttól tűsarkútól kezdve a farmeron,szövetnadrágon,legginsen , kardigánon lapos sarkú csizmán keresztül a kosztümig, minden, úgy a bőrkabát mint a melegítő,sportcipő. 2. Nem , nem a hajcsavarókról meg szájfényekről tudok és szeretek/szoktam beszélgetni, sem a párommal, sem másokkal.Nyílván ezt is meg azoktuk beszélni, de előbbb beszélgetünk könyvekről vagy munkáról mint ezekről. És ettől még ízig-verig nőnek érzem magam. Ennek a cikknek az összeállítója egy pihentagyú pasi lehetett, aki szerint a szép és nőies = a buta ribizlissel.


A többi nem tudom mennyire helytálló, mondjuk az aranycsillagnak jó, hogy van neve, én is az vagyok. Abban is lehet igazság, hogy az extrán és durván férfias kinezetűek közül sokan transzneműk.Ezt az engem nem lehet kielégiteni, csak én csinálom másoknak dolgot nem igazán értem, erről nyilatkozzanak az érintettek.

2017. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból hülyeség, hogy ezek többféle kategóriák. Egyrészt a külsőre alapoz, másrészt hogy az ágyban milyen, harmadrészt hogy férfiakkal milyen szexuális tapasztalata van (ha van). Egyes kategóriák, mint a kiki meg a blue jeans egyenes nevetséges. Az olyat egyszerűen uni-nak hívják. Nem férfias, de nem is az a kifejezett nőies. Én is pl. ilyen vagyok, ilyen szomszédlány típus, póló-farmer.
2017. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már 4-es, attól, hogy valakin volt már életében nadrág még nem lesz sem férfias, sem a uni. A többség amúgy is vegyesen hordja, -15 fokban kevesen lesznek miniszoknyában, mégsem lesz a fél világ uni.


[link]


Ő férfias vagy uni?(Beyonce).

2017. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!