Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: volt már olyan, hogy a haverotok nője tetszett meg? Hogyan viselkedtetek ebben a helyzetben? Tudta a másik/látta rajtad, vagy magadban tartottad?

Figyelt kérdés
És mi lett a vége?

2018. jan. 11. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Volt ilyen, semmi nem történt. Ugyanúgy normális voltam a csajjal is,meg vele is és ennyi. Soha nem nyomulok rá haverom barátnőjére,tabu.
2018. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
47%
volt szakítottak aztán össze jöttünk azóta tönkre is ment a barátságunk....
2018. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen volt. A haverom barátnője nagyon megtetszett és én is neki. Nekem is volt akkor csajom. Együtt jártunk bulizni. Befogtuk a szánkat, nem beszéltünk róla, nem is volt köztünk semmi, még egy csók sem. TABU volt a csaj, pedig nagyon féjt a szívem érte.

Évekkel később találkoztam a csajjal, elmondta hogy őrülten szerelmes volt belém, én is elmondtam hogy én is belé. Beszélgettünk, ő ágyba akart velem bujni, de nekem is barátnőm volt (van is) neki meg férje.

A szerelem már elmúlt de a vonzódás az megvan, de nem ér annyit hogy másik két ember életét tönkrebasszam.

2018. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Volt. Magamban tartottam, amíg együtt voltak. Sokkal azután, hogy szakítottak, összejöttünk, jelenleg a menyasszonyom.

A haverommal jóban maradtunk, bár elköltözött messzire de évi 1-2szer összefutunk vele meg a barátnőjével, aztán bulizunk négyen. Sikerült megbeszélni, nem ovisok voltunk.

2018. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsés helyzetben vagyok, sosem jártam még így. Barátaim csajaira egyszerűen nem tudok nőként tekinteni.
2018. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dettó. Nem vagyok király srác, se nemtudom mekkora ász, egyszerűen a barátaim barátnői olyan számomra, mintha egy festményt nézegetnék. Számomra ők nem nők. Valahogy genetikailag ilyen vagyok.
2018. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%

Igen, volt.

Raadasul a baratomnak is feltünt. En pedig azt a korszakomat eltem, amikor kb. naponta uj lany es ezt nem is titkoltam.

Nagyon rossz erzes volt, hogy egyertelmüen tetszem a baratnöjenek, mert nagyon szerette azt a lanyt. En probaltam kerülni a lanyt, inkabb külön talalkozni a baratommal. Amugy abszolut bejött a lany es örültem volna, ha mas körülmenyek között ismertük volna meg egymast. Igy viszont szamomra kizart volt, hogy valaha is összejöjjünk. Pedig joval, miutan szetmentek is keresett. Az egeszben azt sajnalom, hogy en ugy erzem, becsületesen jartam el. Baratomban megis egy maradando tüske ez es azota el is tavolodtunk egymastol, aminek, ugy ezem, jocskan van szerepe ennek a törtenetnek.

2018. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!