Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit vártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok el a párotoktól, ha elkezd egy másik férfi bámulni titeket, a párotok ettől meg bepipul?

Figyelt kérdés
Nem férfinek mondanám, inkább valami mitugrász, keménykedő görcsnek, aki irigy arra, hogy másnak van bnője.
2018. jan. 6. 03:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mivan? Azt semmikepp nem varom el hogy rajtam kivulallo okok miatt BARKI is haragudjon, csesztessen, beszologasson.
2018. jan. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
nem lehet ránézni a nődre?ki vagy te?
2018. jan. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Jajmán. Csajodnakuzennem miafasuomezakerdes
2018. jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körben volt hasonló szitu és a pár férfi tagja utána begőzölve kérdezte az én férjemet, hogy mit tett volna. Mire ő azt válaszolta, ha nekem nem tetszik, hogy valaki bámul, van szám, kinyitom és simán lerendezem.
2018. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt várnám el, hogy úgy viselkedjen, mint egy felnőtt férfi és ne akadjon fent olyan dolgon, ami egyáltalán nem lényeges. Attól, hogy valaki rámnéz, még nem fogom megcsalni.
2018. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmnek volt egy tunéziai hapsija, és ott állandó volt emiatt a konfliktus. Mentünk négyen, én a barátommal meg ő a sráccal, aztán az arab srác elkezdett kiabálni a barátnőmmel, hogy "az a férfi téged néz!" "miért szemezel vele?" Pedig a barátnőm észre se vette, hogy ránézett valaki más, nemhogy szemezett volna vele, ugyanis velem beszélgetett...nem értettem a srác ilyen kirohanásait.
2018. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda, bammeg...
2018. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyen büszke, hogy olyan szép barátnője van, akit megnéznek az utcán.
2018. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

a kérdésem kissé értelmetlen, így utólag elolvasva, már mindegy. :(

Illetve nem akartam senkit megbántani, akinek esetleg nincs barátnője, őket pláne nem.

Egy közintézményben történt, leült velünk szemben egy rövidnyakú, 3 ajtó szekrény, kissé debil kinézettel, és hol engem bámult, hol a páromat. Persze eleinte a páromat bámulta, amikor felállt, nézte a hátsóját, stb.

Nem tudom, más férfi hogy reagálja le az ilyesmit, én biztosan nem bámulom azt a lányt, aki mellett ül a párja, főleg ilyen stílusban.

Illetve akkor sem, amikor egyedül van(legalábbis amikor nem veszi észre)

2018. jan. 6. 13:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Én előbb pipulok be, kb. fél perc után beszólok valamit, de ha nem akad le rólam, akkor megnézheti magát.


A párom nem fog verekedni vele, de a társalgásával kettő oerc alatt megsemmisíti a fickót - volt már rá példa sörözésen.

2018. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!