Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer rendeszeresen keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer rendeszeresen keres, egyszer mintha nem is érdekelném. Játszik velem?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk, férfiak válaszát várom. Van egy srác, aki nagyon tetszik, de nem mertem mondani még neki, mert jó barátok vagyunk. Ő a hátam mögött rendszeresen olyanokat mond rólam, amiről mindenki arra következtet, hogy szerelmes belém. Szemben is flörtöl, de ahogy komolyabban akarok beszélni rólunk, hárít. Elég keveset tudunk találkozni, de utána mindig fellelkesül, nagyon gyakran keres, aztán elcsendesedik. Mintha szórakozna velem. Szerintetek mit akar? Azt se értem, hogy miért nem a szemembe mondja a dolgokat, ha állítólag annyi mindent érez. Nem vagyunk már tinik, nem akarom az időmet sem pazarolni. Én 23 éves lány vagyok, ő 25/F.
2018. jan. 11. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hárít, akkor nem tudsz vele komolyan beszélni. Akivel meg nem tudsz komolyan beszélni, azzal nem érdemes komoly kapcsolatba kezdeni.
2018. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"...mertem mondani még neki, mert jó barátok vagyunk"

Szerinted ő honnan a fityfenéből tudná, hogy részedről ez nem csak barátság, ha semmi jelét nem adod a másik félnek? Legalábbis itt van minden, csak az nem hogy te hogy próbáltál közeledni felé. Bizonyára csak játszik veled.... vagy nem akarja kiszolgáltatni magát egy passzív félnek és ezért a "játszadozás" hátha ki tudja ugrasztani a nyulat a bokorból.


Barátság ebből már nem lesz, így a legjobb megoldás ha flörtölsz vele vagy egy kicsit jobban érdeklődsz. Máskülönben tényleg csak az idődet pazarlod, ahogy azzal is ha vársz a csodára... Nőből vagy.. Szép Heléné egyetlen mosolyáért tört ki a Trójai háború, szerintem tudsz te ha akarsz :D


Férfi egyébként nem játszadozik legfeljebb akkor, ha egy görög félistennek született. Legtöbben csak a lehetőségre várnak vagy egy kis biztatásra.

2018. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne keresd.

Majd ha akar, akkor keresni fog téged.

2018. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak dugni akar, felejtős.....
2018. jan. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!