Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra hogy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra hogy néz ki külsőleg egy 10/6-7-es lány?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy írod, 10 helyett, csak 6-7 centi, vagy liter.
2018. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam pontozni lányokat. Ami nekem tetszik az a magas, teltebb, erősebb testalkatú nők, barna szemmel és sötét hajjal.
2018. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Diavolino44 ***** válasza:
0%
Estere linkelrk par exet.
2018. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

Ez egy 7 pontos:


[link]

2018. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem pl. ez a kategória Stohl Luca, Rátonyi Kriszta, Alicia Vikander, Ördög Nóra, Czippán Anett, Dér Heni, Hosszú Katinka, Mádai Vivien vagy Nádai Anikó. Mindegyikük tetszik, de vannak náluk sokkal jobb nők is.
2018. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor én inkább 4 pontos vagyok...
2018. jan. 12. 09:22
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Ne kattogj ezen, hogy hány pontot adna egy fiú, kit érdekel ez.


Nyilván te is tudod magadról, hogy hol helyezkedsz el a szépségranglétrán, mert érkeznek vagy éppen nem érkeznek az elismerő pillantások, szavak.


Az ember megtanul ezzel élni, választ magának valakit akivel viszonylag jól elvan, dolgozik nap mint nap a kapcsolatán, az életén, és így el is telik nagyon gyorsan az egész. Nincs idő és erő arra, hogy folyton emésztgesse valaki azt a tulajdonságát amivel születésekor a világra lökték.


A másik dolog pedig, hogy akik itt szépségkirálynőket/színésznőket meg egyéb megcsinált nőket középszerűnek titulálnak, a való életben azzal randiznak aki éppen jut nekik, könyű itt álmodozni.

2018. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Te 4 pontos vagy? Szerintem inkább beteg. Elég szétnézni a való életben, ahol nem pontozgatnak, hanem különböző emberek boldog párkapcsolatban élnek.
2018. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: Pontozgassanak a bírok egy talajgyakorlat után, ott van értelme, amúgy nem! :)) Felejtsd el ezt az egész hülyeséget! 7-essel értek egyet amúgy. :)

Amúgy is annyira szubjektív ez a szépség, mint olyan: Nekem pl az ÖTÖS hozzászóló által felsoroltakból az első háromból kapásból Stohl Luca meg Vikander nem jön be. (Ok, Rátonyi kisasszon nagyon aranyos ^.^)


Szóval ne agyalj ilyen hülyeségeken! :)


F39

2018. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
7/9 Jé, van itt olyan is, aki a földön él és nem a fellegekben:)
2018. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!