Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor biszex vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Már kétszer álmodtam h van barátnők és szexeltünk is de a való életben nem vonzódom hozzájuk.Lehet h tudat alatt bennem van a hajlam?
2010. jún. 4. 21:29
 1/10 anonim válasza:
Férfiben és nőben is benne van a hajlam de ha az álmodon kívül nincs semmi akkor nem vagy bi -.-
2010. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy.:) Én nem egyszer álmodtam, fantáziáltam lánnyal, de tudom ,hogy a férfiakhoz vonzódom.:) Szerintem ez minden emberbe benne van picit.
2010. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs meg benned a hajlam, ha pl. utazol a buszon és meglátsz lány létedre egy másik szép lányt, és azt gondolod, hogy mennyire gyönyörű, talán meg is csókolnád, az sem biszexualitás, csak kíváncsiság. (De csak ha azelőtt még nem voltak ilyen gondolataid)
2010. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, figyelj. Ezt a Cosmopolitanből írom:

Egy szexuális szokásokról szóló kutatás szerint a 16 és 44 év közötti európai nők 7 százaléka kipróbálta már a leszbikus szexet annak ellenére, hogy valójában a férfiakhoz vonzódik. Amerikában ugyanez az arány 11 százalék.

Ez megint a Cosmóból:

A szakember(Mester Dóra, szexológus) szerint teljesen normális, ha kíváncsi vagy egy másik nő érintésére, testére, és erről még nem vagy se homoszexuális, se biszex. Ahhoz az érdeklődésen kívül több, például folyamatos vagy visszetérő szexuális vágy és érzelmi vonzalom is kell.

Szóval a válaszom az, ha ennél(gondolat, álom) több nincs, akkor nem vagy biszex.

2010. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Te kur*a vagy nem? :) ha igen csörögj rám 06308458215 Hivj bátran :)
2010. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem:)De te egy k*csög rohadt g*ci vagy!

Majd azoknak írkálj ilyeneket akik olyanokat kérdeznek h 15 évesen ciki h elvesztettem a szüzességemet!

A többieknek köszi a választ!

2010. jún. 5. 11:42
 7/10 anonim válasza:
Te b*szá pórszivot :D
2010. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te farkturó b*szá pórszivót! Vagy kecskét.. Te tee tee teee teee tranf*sztita vagy!!! Kitalálom még cigó is vagy?!
2010. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Segítek, szerintem te egy pánseggszuális vagy!
2010. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 25%-ban hasznos válaszokat ad.

Nem vagyok cigány de te biztos az vagy amilyen szépeket írsz......

Am hány éves vagy?10?De tuti valami kis p*cs vagy aki szeret baromságokat írogatni!

2010. jún. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!