Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, odamentek egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, odamentek egy lányhoz ha tetszik és flörtöl veled?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy tetszik egy lány és eléggé valószínű hogy te is neki.Szinte minden nap látod.Figyeled a lányt, ő kölcsönösen figyel téged, szemezget veled, rád mosolyog.

Tetszik egy fiú, de nincs benne annyi bátorság hogy odamenjek.

L18


2010. jún. 4. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

őőőőő

ííííííííí

höö?

2010. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ad egy pici jelet, hogy mehetek ,akkor igen.

Egy próbát megér.

2010. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fiúnak tetszem, gondolom nem véletlenül figyel és ő is nekem.Ha flörtölnék vele szerintetek odajönne.Tehát magatokra vonatkoztatva ti odamennétek a lányhoz?
2010. jún. 4. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár ha parázik a srác nem tuti..akkor ugye az lenne a biztos, ha a lány menne oda hozzá..:) De velem előfordult, h baszari voltam és nem láttam többet a csajt..:S Szal sztem lépnék..:)
2010. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oh, bárcsak Te lennél az akire gondolok :D

Én hasonlóan vagyok egy lánnyal, csak nem tudom eldönteni, hogy bejövök neki, vagy sem..néha az jön le, néha meg semmi. :I

Igaz, én vagyok a barom mert már régóta húzom,már rég oda kellett volna menni. :D


Hát ha tetszel neki, és venné a lapot, akkor megindulna szerintem. Csak egyértelműen próbáld, valahogy, hogy biztosan tudja hogy odamehetne.

2010. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok neki jelezni valahogyan ha a haverjai nincsenek ott mellette, szemezni vele meg mosolyogni rá mégtöbbet, csak az a baj hogy kicsit félénk vagyok és elpirulok néha.XD
2010. jún. 4. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elpirulás az nembaj, az aranyos :) és végül is, az is egy jel :D
2010. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!