Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjen oda a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjen oda a fiú a lányhoz, ha a lány mogorván néz?

Figyelt kérdés
Mert ezt tartják egyesek elvárásnak, hogy a fiú menjen a lányhoz. Akkor hogyan menjen oda egy fiú is, ha mérgesen néz? Megláttam egy lányt, szép is volt, szőke haj, kék szem csak olyan komoly tekintettel sétált mint aki meg akar valakit ölni. Dzsingisz kán hozzá képest egy szelíd szűz lett volna. Nyílván ilyen egyszerűen is semmibe vett is volna, de mégis kire haragudna nyílvános helyen egyedül sétálva? Persze ez nem általánosítás, mert nem mindenki ilyen.
2011. aug. 26. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a wc-re igyekezett.
2011. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell ilyenkor kérdezni: "szájbaverjelek, hogy normálisan nézzé'?"
2011. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem sietet.
2011. aug. 26. 17:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és kérdezd meg,hogy miért olyan morcos?
2011. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megfelelő védőöltözékben.


Egyébként Te örülnél, ha oda menne hozzád egy idegen, mikor ilyen állapotban vagy? Én biztos, hogy nem. Olyankor menj oda bárkihez, mikor látod, hogy nyitott lehet az ismerkedésre.

2011. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szija cica van gazdád?
2011. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nyílván ilyen egyszerűen is semmibe vett is volna, de mégis kire haragudna nyílvános helyen egyedül sétálva"

Én biztos vagyok benne, hogy volt oka rá. Lehet, hogy elárulta egy barátja, veszekedett valakivel, aki fontos számára, nem sikerült valamit elintéznie, vagy simán csak rossz napja volt, stb.

Így nem is érdemes leszólítani - Ha a barátja vagy egy lánynak, és ilyen, még beszélni sem érdemes, csak magadhoz ölelni őt, ezzel mutatva, hogy szereted, és rád bármikor számíthat.

16/L

2011. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy.
2011. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

amugy hány éves a lány? kb?

csak mert én is nem rg láttam egy nagyon szép szőke lányt... meg is szólítottamm volna, csakhát olyan mogorván nézett...

lehet ugyan azt láttuk :PP

2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kb. 18-20 éves
2011. aug. 26. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!