Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki mindenki azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki mindenki azon hogy 16 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
volt már barátom, nem is egy, de egyiknél se éreztem, hogy szerelmes vagyok, márpedig én csak azzal szeretnék lefeküdni akit ilyen módon szeretek. fiúk mégis ba.sztatnak, hogy veszítsem már el valakivel a szüzességem blablabla.. miért mondják ezt?
2010. jún. 4. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mer meg akarnak b@szni...
2010. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mert hülyék és ma már az a nagylány aki 15-évesen elveszíti ha van eszed akkor várj még és tényleg csak akkor add oda maga.. .:)


17/F

2010. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, én nem iszom alkoholt, ezen is ki vannak akadva. Sz@rj rá!
2010. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tőkésréce ***** válasza:
engem meg 8 évesen megerőszakoltak, azért is ki voltak akadva, hát ez van... 18L
2010. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%-os tag ez tuti tranzsexuális meg egy idióta... sztem neked nem kéne itt kommentelgetned....
2010. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tőkésréce ***** válasza:
mert ki vagy te hogy megmondd, kinek hol nem kell kommentelgetnie?
2010. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a mindenki kb 3 barátod.
2010. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mert Nem normálisak. Nem gáz ha 16 vagy és még szűz!

Nagy kincs ez, mások , fiuk keddvéér meg ne menj bele olyanba amit később még megbánhatsz.és ha eddig tartóztattad magad mert ne érezted a lángot akkor neh olyankor hozz rossz döntést amikor végképp nem. a fiúk esze egyébként is mindig az ilyen dolgok körül forog, ne foglalkozz velük. hidd el, te tudod hogy mikor lesz annak az ideje :)

2010. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy azért mondják, hogy veszítsd már el, mert reménykednek, hogy ezt velük teszed meg. Ennyire egyszerű.

25/f

2010. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
00:14-es gondolom mindenkinél jobban tudod kinek mennyi barátja van.ne magadból indulj ki, és ne itt vezesd le hogy rohadtul egyedül vagy. köszi ;)
2010. jún. 5. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!