Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg szeretitek, ha egy lány felfogja a haját? Tetszik nektek, ha szabadon lehet látni a nyakát, vállát? Ha igen, miért? 20/L

Figyelt kérdés

Egyszer szerelmes volt belém egy fiú, és azt mondta, hogy szereti, ha össze van gumizva a hajam, mert látni a nyakamat és a vállamat. De miért tetszik ez a fiúknak? Nem nagyon szoktam felkötni a hajamat, mert nem áll jól, és kislányosít (alapból nem nézek ki 20-nak). Viszont van egy fiú, aki nagyon régóta tetszik, és nem tudom vajon bejönne-e neki, ha összegumizom...

Remélem nem tűnik hülyének a kérdês :D



2018. jan. 15. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mondok egy meglepő dolgot: a fiúk nem egyformák.

Van, aki a barnákat szereti, más meg a szőkéket.

Ugyanígy van, akinek tetszik, ha fel van gumizva a hajad, másnak meg a hosszú kiengedett haj a nőies.

2018. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány úgy a legszebb ha kiengedi a haját, viszont olyankor nehéz hozzáférni a nyakához / vállához, és mindig szenvedni kell a hajával ha meg akarom puszilni a nyakát :)
2018. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha szép hosszú és hagyja lelógni, vagy valami "lófarokban" hordja..
2018. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Aki szerelmes beléd, annak teljesen mindegy hogyan áll a hajad... 😃


Amúgy pszichológia szerint:

Váll mögötti haj „nőiesetlenít”. Tehát a politikában-üzleti életben elvárás a protokoll, nem üzletelhetsz egy férfival úgy, hogy elől van a hajad, mert úgy nem tud üzletpartnerként kezelni, nőként tekint rád.

Ebből következik, hogy a kiengedett haj vonzóbb, nőiesebb..

2018. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Felfogja? :D
2018. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, mindgy hogy áll a hajad.

Viszont jobban fel fog rád figyelni, ha váltogatod a frizurádat:)

2018. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tetszek a fiúnak... :/ Csak kíváncsi voltam, hogy tetszik-e neki vajon, ha felvan egy lánynak fogva haja :D
2018. jan. 15. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert attól még nőies és szexi. Egy lány/nő nyakát finoman végigpuszilgatni és hallgatni, ahogy kuncog és végigfut rajta a libabőr...enyhén szólva izgató. :)
2018. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: valami hasonlóra gondoltam én is :D
2018. jan. 15. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem akkor tetszik, mikor már nem tesz fel tini kérdéseket, hogy tetszik e, ha ilyen színű a körme, úgy viseli a haját, vagy amazt hordja.


Mikor már felfogja, hogy nem ezen múlik, hogy tetszik e egy nő vagy sem.

2018. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!