Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Előfordul, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordul, hogy egy lány, akinek fáj, hogy reménytelenül szerelmes belétek, a szavaival a szíven üt titeket? Vagy az érzelmesség túl giccses, ha ti nem szeretitek viszont?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem nem jönne be, akkor inkább kellemetlen lenne ez a szituáció, mert nem akarnám megbántani, de kénytelen lennék az elutasítás által.

P.S. Amúgy miért szex kategória?

2017. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan, hogy ha bennem nem mozdít meg valamit, akkor hiába mondja, akkor inkább nehéz lesz. azon agyalj, hogyan hatsz rám.
2017. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak szánalmat ébreszteme.
2017. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ébresztene*
2017. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, próba szerencse, de igazából ha kicsit sem tetszik, akkor nálam is mindegy, mit mond. Volt már rá példa. :( Pedig elég érzelmesnek tartom magam...


Arra kíváncsi lennék, hogy nálatok csajoknál, hogy működik. A valóságban ugyanezt tapasztaltam. Filmekben kicsit más a helyzet. Ott ugye nap, mint nap lát az ember romantikus hódításokat, beteljesült szerelmeket. :)

2017. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod, hogy reménytelen? Beszéltél már vele? Vagy csak azt gondolod? Ha még nem beszéltél, tedd meg! Sokkal könnyebb pontot tenni a dolog végére. :)
2017. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van az a szenvedélyes fellángolás, oké. Sajnos nem könnyű szabadulni belőle.

Talán ha kiábrándítanád magadból, nem egy másik csajjal, hanem bunkó viselkedéssel, amitől felébred. Ne őt sértsd meg, hanem alapból legyél kiábrándító. Nehogy a vonatnak menjen.

2017. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolso te b/_/zi f@xkalap.


Most oszinten, mennyibe faj az neked hogyha latod a lanyon h nagyob akarja h legyen valami, de te meg mégsem akkor inkabb mkndd el neki, hogy ez nem megy, sajnalod.


Szomoru lesz, sirni fog, haragudni, de legalabb nem b@xod át a fejét a hulye játszmákkal hogy bunko vagy meg megcsalod. Tudod te hogy milyen erzes megtapasztalni, aztan meg utolag rajonni hogy miert is viselkedik igy valaki?

hat nem jo.

2017. ápr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Először is elnézést, egyszerűen elnéztem a szerepeket, egy fiú helyében képzeltem magam, akibe egy magából kifordult ütődött csaj baromira szerelmes.

Bizonyára a fiú már elmondta (néhányszor, de 1x is elég) a csajnak, h almás a dolog.

De vannak akik ezt nem (hajlandók) felfogni, nyomulnak továbbra is. Erre tanácsoltam, h a féltékennyé tevés helyett ábrándítsa ki magából úgy a rózsaszín ködös másikat, hogy Önmagáért ne szeresse.

A feleslegesen szerelmes emberrel nem lehet mit kezdeni, ő csak magában őrlődik, miközben mindenki más éli a saját életét.

Kedves Kérdező: nem tedd magad nevetségessé és szerencsétlenné, ha már elutasítottak. Úgy értem: neked nagyon fájni fog, de ki kell szeretned belőle. Azért is, h a méltóságodat megatrtsd, és ne a környék legragadósabb ostobácskájának tartsanak. Mert lehet, h egyébként titokban te is tetszel valakinek...

2017. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is benéztem. Nagyon félreérthető volt a kérdés szerepek szempontjából.
2017. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!