Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől lehet férfias valaki, ha ennyire küzdik egy nőért?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom azt, ha egy lány megtetszik, de nincs esélyem nála, mert van egy barátja, és ilyenkor mindig agyonakarom verni a csávóját, pláne akkor, ha egy segfej. Volt már olyan nálatok, hogy nagyon megtetszettetek egy fiúnak, de volt barátotok és megküzdött értetek az a másik?
2010. jún. 5. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én csak abban a helyzetben vagyok mindig (ezért nem volt még barátnőm) hogy a lány aki meg tetszik annak mindig pasija van vagy épp engem annyira szeret hogy nem szeretne járni mert nagyon jó barátja vagyok és szinte testvére vagyok! De sose jutok tovább!
2010. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egy szer már volt hasonló!Volt pasim,és megtetszettem egy másiknak az meg totál részegen nekiment a barátomnak,megakarta verni!Végül mind a kettőjüket lefogták mert ez egy szórakozó helyen történt!Utána fenyegetett telefonon egyfolytában,hogy megöli magát!Végül otthagytam a barátomat mert rájöttem hogy csak kihasznál.Utána békén hagyott a másik is!

21/L

2010. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja és még hozzátenném,hogy a verekedésben nincs semmi férfiasság...
2010. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, de ha megtetszik egy lány, és egy férfiatlan bolonddal van együtt. Megérdemelné, hogy belekössek.
2010. jún. 5. 11:10
 5/19 anonim ***** válasza:
abbéli frusztrécióidat, h egy nőnek nem csak a kemééééénycsávók jönnek be, ne azokon vezesd le akik találnak magunak nőt.. neked nincs vagy mi?
2010. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Leginkább azokra a f@sz divatmajmokra gondoltam. Azokat úgyis könnyű leverni mivel egész biztos vagyok benne, hogy egyik se tud verekedni. Olyan nyomorék kis senkik, halál rájuk.
2010. jún. 5. 12:03
 7/19 anonim ***** válasza:

nem értek veled egyet kérdező.. nem mintha bírnám a divatmajmokat... de nem ez a módja ha nem tetszenek.. egyébként meg ha megvered, attól még nem fog a nője a nyakadba borulni.. szal ezzel nem szerzel magadnak nőt..

ezen gondolkkozz el

2010. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem. A nő pont azt fogja sajnálni, akit megvernek.

Egy barátom már úgy is szerzett magának csajt, hogy belekötött egy izomállatba, akinek megtetszett a nője, és mikor a nő is ott volt, akkor provokált verekedést. Ő szinte nem is ütött, míg a nagydarab biztos agyonverte volna, de a barátnője leállította, hogy hogy lehet ilyen, aztán még a nő segítette fel a haveromat. Két hét múlva össze is jöttek, és a csaj otthagyta a régit.


Velem konkrétan olyan történt, hogy ismerkedtünk egy lánnyal, és egyszer az utcán odajött a volt barátja hozzánk, aki még mindig szerette. Ők csak veszekedtek egymással, aztán észre sem vettem, és már be is húzott nekem egyet, teljesen váratlanul ért a dolog. A lány ezután már feljelentéssel fenyegett az exet, aki eltakarodott, engem meg felvitt a lakására. Persze nem feküdtünk le még aznap, de akaratlanul is sokkal közelebb kerültem a célhoz és nemsoká már jártunk.

2010. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Manapság a nők a szemét bunkókkal járnak. Feminin alattomos , szemét "férfiak" a menők. Nőért soha ne verj meg pasit, maximum a magad szórakoztatására. De nyilván ésszerű keretek között és ésszerű indokokkal. Nem cefettreverést és szemkinyomást értek amiért rámnézett, hanem ha még fölényeskedik és épp azzal dicsekszik hogy odavan a csaj érte ő meg ott csalja meg ahol akarja ( nyilván ha ezt elmondod akkor neked úgysem hisznek, tehát ez a rész kilőve ), nah ilyenkor két pofon, egy nagy, és egy mégnagyobb. Helyre kell tenni az ilyeneket, ez majdhogynem társadalmi érdek. Nem szeretem hogy manapság már nincs becsület, nincs bizalom, a szép szóra nem hallgat senki. Magatoknak okoztátok.


Szumma szummárum a fiatal korosztályban ilyet nem fogsz találni akinek ez bejön. Neked lehet nagyobb bajod belőle ha rosszul ütöd meg. Ha mégis találsz akkor ezt a verekedős látszatot fent kell tartanod mert ha nem néz fel rád akkor már senki vagy a szemében ergo dob egy másikért. Amúgy ha ennyire kell valaki akinek ennyire nem kellesz az már rég rossz dolog.

2010. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a lányok általában megijednek egy verekedős, agresszív fiútól, mert félnek, h őket is bántaná adott esetben.

amúgy miért kéne neked olyan lány, aki nyálas lúzerekre bukik?szerintem ha egy csajnak ilyen srác kell, legyen vele boldog, te is szarjál az ilyenekre, és keress rendes ízlésű lányokat

2010. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!