Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ellaposodott" a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ellaposodott" a kapcsolatunk? Vagy ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt de már sehová sem járunk. Még mielőtt valaki jönne azzal, h valami pénzéhes fruska vagyok,megnyugtatlm, h nem. Természetesen nem minden hétvégén gondolok csavargásra, de itt-ott egy kávézás-teázás beleférhetne egy kávézóban... Az egészben az a fura, h ha a haverja hívja őt ki (kb. Minden héten, v minden második héten), akkor vele megy. Bárhova is mennek, de megy. A hétvégén bevásárolni voltunk és mondtam, h meghívom őt kávézni. Erre jött, h de minek, otthon is ihatunk azt. Fél órát ültünk és beszélgettünk, amint megitta a kávéját, ő már menni akart.. Ez oké. Viszont a haverral órákat is kint van, miközben mindennap beszélnek egymással.. Nem vagyok a haverra féltékeny, de bem tartom fair-nek, h vele elmegy bàrhová, velem pedig alig, sőt, ha rajta múlna akkor ki se tenné a lábát a házból. Valami ötlet? :/ próbáltam vele beszélni erről normálisan de nem érti meg és az egészből az jön le neki, h elégedetlenkedek... hogy értessem meg vele, h mire is gondolok? :/
2018. jan. 15. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Akkor probálnál vidéken élni!
2018. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Faluban élünk mindketten ha ez megnyugtat
2018. jan. 15. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám.

Ugyanez a helyzetünk. Akármit mondok, nem jó, unalmas, otthon is megtehetnénk, nem izgalmas, de amikor megkérdezem, hogy mire vágyik, nem tud mit mondani, de a haverjaival hetente órákra elmegy, és azt mondja, hogy az más.

Nézd, nem tudom, mit lehetne tenni. Próbálj vele még párszor beszélni, hátha észhez tér, mondd el neki, hogy neked ez NAGYON fontos, és hogy nem kell minden hétvégén, de néha azért lehet.

AMúgy mondom, az én barátom ugyanezt csinálja.

Itt három lehetőség van: beszél vele az ember, eltűri, szakít.

Én most az eltűrömnél vagyok, és elmegyek EGYEDÜL programokra, de nem tudom, meddig bírom.:D

2018. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmmm ez szomorú. :/ Na, most olyat nem mondok, h sehova nem járunk, de általában akkor, amikor neki kell valami. És itt nem is a fuvarozásról van szó, h vitetni akarom a seggemet ide-oda. Egy sima kávé, vagy tea ahová az utat akár gyalog is meglehet tenni. De nem. Kutyát sem akar kijönni sétáltatni, pedig ez nem költségvetés... Úgy érzem, h áttérek a “tűröm és saját program” dolgok :D Csak nem éppen így képzelem el, h 24 évesen, annak ellenére, h párom van, mindig egyedül vagy barátnőkkel kell eljárnom.. :/
2018. jan. 15. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen éretlen.
2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon erősen ellaposodott, igen.

Gyakoroltasd vele a szerelemét, hogy aktivizálódjon.

2018. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. De hogyan tudnám “gyakoroltatni” vele? :/
2018. jan. 15. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Magáról a kapcsolatról szoktatok beszélni? Hogy áll, hova tart, vannak-e problémák, min kéne változtatni stb.

Igen, elégedetlenkedsz... és? Ezzel vége a beszélgetésnek? Elégedetlenkedsz, ezért automatikusan érvénytelen, amit mondasz? Azért elégedetlenkedsz, mert nem azt kapod a kapcsolatban, amit vársz. Ez szinte minden kapcsolatban előfordul, és meg lehet oldani, de csak akkor, ha mindkét ember törekszik arra, hogy a kapcsolat működjön. z első és legfontosabb az, hogy rávedd a párodat, vegye komolyan a dolgot, törődjön a kapcsolattal, legyen kész változtatni. Ha nem vesz figyelembe, nem hallgat meg, nem érdekli az egész, akkor semmi értelme.

2018. jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8. Tegnap is szépen kezdtem el felhozni a dolgot, még viccesen is próbáltam rátérni a témára, h érezze, h én ebből nem veszekedést akarok, hanem beszélni róla. És ő azonnal összebalhézott velem, h megint itt tartunk, h megint valami nem tetszik nekem, megint valami gondom van. Persze erre már én is felbőszültem. Aztán jött a "lelki terrorral", h csodálkozom, h mindenki el van jegyezve körülöttem én meg nem... Na ez picit betett, mert úgy érzem, h igyekszem a legtöbbet beletenni egy kapcsolatban és abszolút nem arra megyek, h megkérjék a kezemet... Nyilván van, h egyes ismerőseimre rácsodálkozok, h hoppp eljegyezték stb, de ezt sose akartam magamra vetíteni. Nem tartom magam tökéletesnek, nyilván nekem is vannak hibáim: néha rám jön a féltékenység ha olyan szitu van, de azt se buta módjára rendezem le... Szóval nem akarom magamat angyalnak beállítani, de nem hiszem h abba belehalna valaki, ha itt ott beülnék sütizni, kávézni és jót beszélgetni. Ugye azzal érvelt, h otthon is lehet kávézni. Igen, de beszélgetni nem mindig tudunk, mert ő előkapja a gépet is pötyög rajta. Az meg nem beszélgetés, h a fele mondatomat meghallja a felét meg nem.

Tegnap este picit aztán beszéltünk erről, mondtam, h most már leginkább az zavar, h nem tudunk normálisan kommunikálni, elbeszélünk egymás mellett ami nagy hiba és úgy érzem, h kezdem reménytelennek érezni az egészet..

2018. jan. 16. 09:42
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez az eljegyzéses duma nagyon durva....mintha zsarolna, hogy viselkedj különben nem leszel menyasszony....mint egy gyereknek, ne rosszalkodj mert nem kapsz csokit.

Lehet itt nagyobb gond annál minthogy nem mentek sehova.

2018. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!