Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kapcsolatunk, mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, de még nem kölröztünk össze, mert nekem még nincs fix munkahelyem.

3 év, a barátom szerint sok, szóval én ne várjam el tőle, hogy olyan romantikus lesz mint az elején, annyit nem fogja fogni a kezemet, meg annyit nem fog bújni hozzám stb...

Én érzem hogy van egy kis probléma ezzel a kapcsolattal, sok alkalommal beszélétem vele, hogy picit változzon, de afelé, hogy nekem jó legyen, hiszen a barátom távolság tartó, rideg lett..

Semmilyen kis apró gesztust nem tesz, amit tudná hogy örömet okozna nekem...

Általában hétvégén találkozunk, akkor se tudunk mit ki találni...unatkozunk nagyon...vagyis úgy érzem kicsit un engem, pedig ritkán találkozunk, és már nem is erőltetem a talit, mint régebben, mintha muszájból találkozna velem...

Nos, a lényeg hogy mivel dobhatnám fel ezt a kapcsolatot, hogy pl vissza jöjjön a tűz, mert úgy érzem, nem tud engem úgy szeretni mint a kapcsolat elején, nem tudom hogy kiván-e már, vágyik-e rám...

:/

Úgy érzem, hogy kezdünk úgy viselkedni mint a barátok, mert kb ennyi a kapcsolat...

25 L



2016. dec. 1. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt semmivel nem tudod feldobni, ugyanis ez rajta múlik. Az utolsó kapcsolatomban én is elkövettem azt a hibát, hogy 3 év után elhanyagoltam a barátnőmet, mert úgy voltam vele, hogy megszereztem, velem van, akkor nem is kell a kapcsolatért tenni semmit, minden szép és jó lesz. Hát nem lett. Ugyanez előjött, mint nálatok, hogy sokszor unalomba fulladtak a napok, nem kedveskedtem neki, nem törődtem vele, majd mikor elveszítettem, akkor jöttem rá mindenre. Szerintem a barátod is ezen az úton jár jelenleg, és csak akkor fog rájönni ő is, ha már vége lesz. Viszont utána legalább képes lesz megváltozni, mert az élet ad neki egy pofont.


30F

2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

1. "3 év, a barátom szerint sok, szóval én ne várjam el tőle, hogy olyan romantikus lesz mint az elején, annyit nem fogja fogni a kezemet, meg annyit nem fog bújni hozzám stb... "


KIFOGÁS!!!!


Párommal több mint 3 és fél éve vagyunk együtt, távkapcsiban, még mi se költöztünk össze, de folyamatosan bókol, romantikázunk, állandóan fogja a kezem mikor talizunk, szóval erről csak ennyit!


2. Csernus Imre SZERELEM VIRÁG-át idézném:

"Te anya, azt a virágot hogyan kell locsolni? (...) Úgy kell locsolni, hogy őszinte vagy a lánnyal, figyelsz rá, de ő is figyel rád, nem veszekedtek egymással, hanem még időben megbeszélitek a problémákat, betartjátok egymásnak, amit ígértetek, észreveszed, amikor fáj neki valami, ahogy ő is észreveszi, ha neked fáj valami, és bátran el mered neki mondani, amit érzel, legyen az jó vagy rossz."


Az egészet itt tudod meghallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=QQm4piiYGkk


3. Ti nem foglalkoztatok egymással, nem törődtetek a kapcsolatotokkal, most pedig döglődik.


Meg lehet próbálni egyéb taktikákkal feléleszteni, hogy hátha sikerül, de ha eddig ezek nélkül nem ment, akkor most szerinted menni fog?

Miért van szükség ezekre, ahelyett, hogy minden nap tennének a kapcsolatért?


4. Szerintem a "pasid" már belefáradt ebbe, unja az egészet. Ha nem lehet vele normálisan beszélni erről,hogy változzon, és ő ezek szerint nem is akar, akkor te csinálhatsz bármit, fejre is állhatsz, nem fog változni semmit.


Csináljatok programokat: pl. közös könyvolvasás, múzeum látogatás, önismereti dolgokba fogjatok bele, túrázzatok, menjetek el együtt futni..stb..

2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BDSM.. remekül fel lehet dobni vele egy kapcsolatot.
2016. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is rosszul esik hogy ezeket mondja...hogy jaj 3 év...nem is sok! Még szinte az elején vagyunk és ha már most ilyen, akkor ki tudja mi lesz később...:/

Én nagyon szivesen tennék a kapcsolatért, folyamatosan mondom neki, miylen jó lenne ha naponta mondanád telefonba hogy szeretsz, vagy fészbukon, vagy ha találkozunk kedvesen viselkedik...

de persze ezeket csak én akarom...

és nem akarnám hogy vége legyen, mert én lennék a szenvedő fél és én veszítenék nagyon szerintem :(

2016. dec. 2. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:

De boldogtalanul sem szeretnéd leélni az életed szerintem. Mivel ebben a formában nem maradhat a kapcsolatotok, mindenképpen változtatni kell. Mivel nagyrészt az ő hibája, ezért neki kellene, de ha nem tesz érte semmit, akkor neked kell lépned. Ha boldog szeretnél lenni, akkor néha áldozatot kell hozni.

Ülj le vele ismét, beszélj vele, mondd el neki, hogy számodra ez így nem jó, szeretnéd, ha változtatna, mert jelenleg úgy érzed, hogy a kapcsolatotok rossz irányba halad, de még van idő változtatni rajta. Ha ezután sem változtat, akkor lehet nem egymásnak szánt titeket az élet.

2016. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!