Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan itt az oldalon (is) azt, hogy az előnytelenebb külsejű férfiak rendesebbek?

Figyelt kérdés
Szerintem ritka szánalmas felfogás, főleg akkor, amikor nők tapasztalatait hiteltelenítik, pl. amikor leírja valaki, hogy az átlagos/ronda exe szemét volt...stb.
2018. jan. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sztereotípiák egyszerűek, nem kell mögéjük nézni, nem kell gondolkodással tölteni az időt. Manapság az ilyen instant dolgok a menők, ki ér rá gondolkodni?
2018. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszik, csak nekik nem maradt más. Ezért ezzel próbálkoznak, holott elég olvasgatni a kérdéseiket/válaszaikat. Akkora "gyűlölet" van a nők irányába bennük, hogy borzalmas nézni.
2018. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert kompenzálni szeretnének valamivel. Az ilyen férfiak maguknak is azt hazudják, hogy aki jobb külsővel rendelkezik az biztosan egy büdös paraszt, aki csak bántja a nőket. Miközben nekik vannak olyan komplexusaik, hogy a legtoleránsabb nővel is pár hónap alatt tönkretennék a kapcsolatot. Nem ismerek egy előnytelen külsejű, sikertelen férfit sem aki ne lenne rosszindulatú, negatív ember. Értem én, hogy ördögi kör, mert egyik következik a másikból és fordítva. De amíg nem változtatnak a hozzáállásukon sosem lesznek sikeresek.

Na mindegy a lényeg, hogy megpróbálnak sz.rból várat építeni, hogy ha már tudják magukról, hogy külsőre nem előnyösek, legalább a belső pozitív tulajdonságaikat bemagyarázzák maguknak.. Nem csoda, hogy a nők azonnal menekülnek bárkitől, aki csak úgy jellemzi magát mint "kedves, aranyos". Meg a nagy lóf.-t vagy te kedves meg aranyos.

2018. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előnytelenebb külső = igénytelenség = szar belső tulajdonságok
2018. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

És ha rendesebbek akkor mi van? A dagadt nők is sokkal nyitottabbak mindenre, mint egy magas cica baba. Elmondom, hogy hiába rendesebb egy férfi a nőknek akkor is a bunkó, jóképű férfi kell.

Egyébként elmondom neked, hogy csúnya arcú férfi vagyok és nekem van családom, a szuper jóképű és totál kisportolt kollégámnak meg nincs senkije. Szóval akkor valahol mégis megéri rendesnek lenni nem?

2018. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És olyan szép a feleségem, hogy 10 évet letagadhat. Nem egy csúnya debella bella. Átlagos a testalkata most már gyerek után.
2018. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen rendes vagy, hogy a feleségedet nem a belső értékeiért méltatod nekünk, csak azért mert "nem egy csúnya debella". Ez sokat elmond a rendességedről. :-)
2018. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!