Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják itt sokan, hogy a párkapcsolat a minden?

Figyelt kérdés

Az élet értelme? Anélkül nem érdemes létezni?

Volt már párkapcsolatom (szám szerint 3), egyik sem volt rossz, de tök jól elvagyok egyedül is. Szex nélkül is jól elvoltam mindig, szinte eszembe sem jut. Van ezer más elfoglaltságom, élem az életemet.

Ha hazaérek, a kutyám lelkesebben fogad, mint eddig bármelyik partnerem.

Csak az idealizálja így a párkapcsolatokat, akinek még nem volt része benne?


2017. dec. 1. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kutya haver,-tökéletes halgatóság-humoros-akkor ugat ha kell és mindig jó neki a kaja amit elé raksz.


/N.

2017. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Az emberek többsége párkapcsolatfüggő, s alacsonyabb kasztba sorolják azokat, akik nincsenek kapcsolatban, akiknek nem adatik meg a másfél napon belüli partnercsere. Viszont tekintettel arra, hogy 2017-ben lassan már kiváltságnak számít, ha valaki fél évnél nem képes tovább elköteleződni a másik nemből valaki mellett, lassan már meg sem lepődöm azon, ha pont ezen okok miatt minden magától értetődő dologért mindenki hálásabb a kelleténél, s értékeli túl a párkapcsolat fogalmát.
2017. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak az idealizàlja annyira az egyedüllétet aki még nem tudja milyen egy igazi hozzà passzoló tàrssal együtt lenni.

Èn sosem voltam kapcsolatfüggő, nem kezdtem akàrkivel, és ha picit később derült ki, hogy nem illünk össze, menthetetlen stb, akkor szakítottam, nem féltem a szakítàstól az egyedüllét miatt. Jobb úgy, mint szar kapcsolatban. Egyedül is jól tudtam/ tudom magam érezni.

De amíg meg nem talàlod az igazi tàrsad, addig nem tudod milyen az, amikor valakivel annyira összetartoztok, hogy nem akarsz többet szingli lenni. Olyan fajta+ boldogsàgot ad, amit semmilyen mâs jellegű kapcsolat ( baràtok, csalàd) nem képes nyújtani.


Ha megtapasztalod, érezni fogod.

2017. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Hidd el, ők csak addig állítják, amíg megnem tapasztalják, hogy micsoda..:D Igazad van, azok gondolkodnak így, akik sosem voltak kapcsolatban. Illetve voltak, de még mindig álomvilágban élnek, és keresik az ideálisat, minden párkapcsolati próbálkozásukba beleképzelik, hogy az élet nagy öröme lesz ebből, ha beteljesül. Vagy a másik indok, hogy nekik nincs kutyájuk.


Azt nem állítom, hogy ne léteznének szép párkapcsolatok is, csak azt, hogy nem kell mindenkivel erőltetni, és bárkire hajtani, hogy föltétlenül párkapcsolat lehessen... van az a mondás, hogy "kutyából nem lesz szalonna":))

2017. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kutyád max 10-12 éven belül elpusztul és leszel majd addigra 35-40 körül és akkor majd késő lesz ezen agyalni. Persze a Lóbányai homályos akkor is vidám pajtásod lesz, de ennek mi értelme?
2017. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Edgar, nekem bármikor lehetne pasim, ha nagyon AKARNÁM...

A sört pedig utálom, kutya meg lesz másik, ha ő meghal.

2017. dec. 2. 00:00
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

"kutya meg lesz másik, ha ő meghal."


Na igen, sekélyes világ ez amit lefestesz.

2017. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább azt kérdezném, hogy mi a franc értelme van azzal foglalkozni, amit mások állítanak? Örülök, hogy egyeseknek erre is jut energiája.
2017. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha megtalálod a társad, akkor meg fogod érteni. Mondom ezt 10 év együttlét, ebből 8 év házasság után. A mai napig szerelmes vagyok a férjembe és ő is belém, sosem kötődött egyikünk sem ennyire máshoz.
2017. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kutyás mondaton kívül mintha csak én írtam volna saját magamról, minden szóról szóra stimmel, még a stílus is hasonló :)

N

2017. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!