Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van más is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van más is, aki szeret átlagos lenni?

Figyelt kérdés

Vannak napok, amikor kimondottam örülök neki, hogy nem vagyok feltűnő szépség.

A szép lányoktól valahogy mindig elvárják, hogy legyenek a toppon, illetve lépten-nyomon megkapják, mi problémájuk lehet, ugyan, hiszen gyönyörűek. Úgymond, nem veszik őket komolyan.

Nyugodtan le tudok menni a boltba anélkül, hogy egy 5 perces úton 20-an próbálnák meg megszólítani.

Párkapcsolati téren így sem volt problémám, mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett.


2018. jan. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A szép lányoktól egyáltalán nem várják el azokat a dolgokat, amiket elképzelsz. 5 perces úton szem szólítják le őket egy csomóan. (Igazából már alig szólítanak le embereket társkeresés miatt az utcán.)

Ha eddig mindenkinek tetszettél, akkor szép vagy.

2018. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, jár a keksz.
2018. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet egyik részével sem annak, amit írtál. Csinos, szép nőnek tartom magam, ettől függetlenül soha senkitől nem kaptam szemrehányást mikor éppen zsíros hajjal, melegítőben mentem le a kisboltba. Mindenkinek vannak napok, amikor sz.rul néz ki. Ha ezt a környezeted nem tolerálja, akkor rossz társaságban vagy.

Ahogy azt sem vettem észre soha, hogy nem vennének komolyan. Az ilyen nagyon plázacica nőket biztosan nem veszik komolyan, meg is értem. De attól, hogy valaki szép vagy csinos ugyan úgy komolyan fogják venni ha mellette érett és normális.

Ez a "megszólítgatás" dolog sem jellemző ilyen mértékig, sőt baromi ritka. A férfiak nagy többsége meg sem mer szólítani egy nőt az utcán, és amúgy is illetlenség. Ha meg mégis, akkor 2 szóban kedvesen vissza kell utasítani és csinálni tovább a dolgodat. Sosem csináltam ebből nagy ügyet.

És egyébként ez nem csak külső kérdése. Van rengeteg nő, aki szép, de mégsem érdekel senkit mert nincs kisugárzása. Egy nem kifejezetten topmodell nőnek is lehet viszon olyan kisugárzása, hogy döglenek utána a férfiak. A kisugárzás sokkal nagyobb szerepet játszik a dologban, mint hogy reggel mennyire sikerült magadat kicsinosítani. Kisugárzás szempontjából sosem akarnék átlagos lenni, nem érdekelném a kutyát se.

2018. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik valakinek nagyon önbizalomhiánya van.

Én szeretek átlagos lenni. Mármint ami a külsőt illeti. Úgyis megrondulok egyszer, inkább a belsőmet szépítgetem.

2018. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!