Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik nagyrésze a termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik nagyrésze a természetes, átlagos lányokat szereti, akkor miért csak azóta vesznek észre, hogy sminkelek, csinos vagyok stb?

Figyelt kérdés

Ezer helyen írják online, meg ismerőseim is mindig mondják, hogy nekik külsőre a 0 sminkes, átlagosabb, visszafogott lányok jönnek be, "semmi műanyag", inkább legyen szürke kisegér.

Nos, én olyan voltam 22 évig. Soha nem fordult elő, hogy bárki odajött volna hozzám ismerkedni, vagy ilyesmi, olyan volt, mintha nem léteznék (nem bántam, visszahúzódó vagyok, nem szeretek idegenekkel beszélgetni, csak ténymegállapítás)

Most a munkám miatt "muszáj" volt összekapnom magam. Divatos, nőies ruhákat hordok, a hajam mindig be van lőve, sminkelek, járok körmöshöz, stb, azóta egyre többen próbálkoznak be...

Ilyen jelenségről több nő ismerősöm is beszámolt, szóval ez nem az én egyedi esetem..


De miért van ez?

Én értem, hogy attól, hogy X leírja hogy neki a természetes kell, attól még Y bukhat a sminkelt csajokra, na de az arányok... RENGETEGEN állítják, hogy nekik a természetes kell, mégse próbálkozott be SENKI, miközben elég kevesen mondják, hogy a kikent csajok jönnek be neki, közben meg már többen odajöttek..

Sehogy se jön ki.


Ez a "természetes csajok jönnek be" ez akkor valami összehangolt trollkodás, vagy mi? :D

Vagy hogy térhetnek el ENNYIRE az arányok?


2017. dec. 22. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Azért amiért a nők azt mondják, hogy számukra a belső értékek számítanak, pénz nem érdekli csak el tudja tartani magát majd pedig összejön az első jól menő öltönyös, jóképű vállalkozóval.
2017. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Sokan természetes alatt azt értik, akin természetes hatású smink van, tökéletes a bőre, és úgy alapból is szép, nem kisegér. Mert nekik alap, hogy egy nőnek természetesen jó az alakja, és természetesen egyenletes a bőrszíne. Meg természetesen nincs egy szál szőre sem.
2017. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi, itt azt is mondják, hogy csak te magad tehetsz arról, ha nincs sikered a nőknél... Az, hogy milyen az arcberendezésed, a gyakoris álomvilágban nem számít. Ahogy az sem, hogy Audid vagy Trabantod van.
2017. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Bence_ ***** válasza:
26%
Jobban érzed magad így?
2017. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1

Na ilyet mondjuk nem láttam még élőben... Mondjuk eleve ilyen típusú pasit se.. Egy vállalkozó ismerősöm van, ő olajos munkásruhában szaladgál egész nap :D

2017. dec. 22. 12:16
 6/22 A kérdező kommentje:

#4

Nem kifejezetten, nem érzem úgy, hogy ez "én vagyok".

2017. dec. 22. 12:17
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy a férfiak a sminkből mit észlelnek, azt jól tükrözi ez a mém:

[link]


2. Ahogy valaki leírta, a férfiak szeretik a természetességet. Azaz a természetes SZÉPSÉGET. Mikor valakinek alapból hibátlan az arcbőre, nem pattanásos, mindenhol a testén max pihécskék vannak, alapból jó alakja van, szép haja. Nekik ez a "természetes".

2017. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A pasik máshogy gondolják ezt, ők azt látják természetesnek, ha kicsi smink van rajtad. Egyszer egy sráccal szóba került a reggeli rutinunk, és mondtam ilyesmit, hogy megcsinálom a sminkem (ami nálam abból áll, hogy alul-felül kicsit kihúzom a szemem, esetleg szempillaspirál). Erre elkezdett nézni és azt mondta, nem is látszik, hogy van rajtam smink. :D Szóval csak túlzásokba ne ess, a többit észre sem veszik, de azt hiszik természetesnek.
2017. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Mert ezeknek a pasiknak általában szexpartner kell. Erre pontosan a kisminkelt, kihívó, összerakott csajok felelnek meg. De párkapcsolatra az ilyen senkinek nem kell. Arra kellenek az átlagos, természetes, szép arcú lányok.
2017. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9

Nem k###ànak festem ki magam, és nem vagyok kihívó. :) Munka miatt teszem, elegáns csinos ruhák, a smink nekem korrektor + bb krém + púder + szempillaspirál + tus + szemöldökceruza, semmi extra, ami miatt útszélinek nézek ki.

2017. dec. 22. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!