Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzre utazik?

Figyelt kérdés

összejöttem egy pasival a neten, tunéziai.

állandóan írogat, nagyon sokat beszélünk, féltékenykedik stb.

úgy tűnt mintha odalenne értem.

egyszercsak elkezdte hogy neki 2€-ja van holnapig, és hogy mit fog enni stb, én meg mondtam neki hogy ne haragudjon, de én senkinek nem küldök pénzt, meg amúgy is nagyon szánalmasnak találom, hogy férfi létére, egy nőtől kuncsorog pénzt, úgy hogy soha nem taliztunk.


a sztorihoz hozzátartotik, hogy a testvére franciao. ban él, és kb mindennap posztolja az instagramra hogy milyen nike és balenciaga cipőket vesz,plusz egy asztal tele 100 eurókkal, mint valamu rapper, ül ott és legyezi a pénzt.


mondtam a srácnak, hogy ne haragudjon már, de miért nem kér a tesójától?

erre elmondott mindennek, hogy nincs semmim és biztis csóró vagyok ezért nem küldök neki, illetve hogy szemét vagyok, mert ő azt hitte majd segítek, mert együtt vagyunk stb.


teljesen kiakadtam, le is tiltottam a whatsappon.

most szerintetek ez normális?


2018. jan. 16. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván nem normális... röhögj rajta egy jót :)
2018. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Most vagy nagyon hülye vagy, vagy ledig a kérdésed kamu. Mert ilyen nincs... neten összejönni -.-
2018. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy csaló. Ne foglalkozz vele, tele az internet a hozzá hasonló hulladékkal.
2018. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha vagy olyan ostoba véglény, hogy ilyen netes "kapcsolatokba" kezdesz ilyen hulladék alakokkal ("állandóan írogat, nagyon sokat beszélünk, féltékenykedik stb." - már itt le kellett volna tiltanod...), akkor meg is érdemled. Mit csodálkozol?
2018. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy vizumra, mert olyan ostoba, hogy azt hiszi nemzetkozileg hazasodni olyan olcso, illetve hogy konnyen kap miatta vizumot. A testvere meg valoszinuleg nem a testvere...
2018. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tuti hogy a testvére, làttam családi fotót illetve beszéltem velük úgy hogy együtt voltak
2018. jan. 16. 10:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Te bedőltél egy tipikus netes, csaló trükknek? :D gratula.
2018. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert valljuk be, nem volt nehez atverni :D. Latott egy "csaladi" fotot ket idegenrol, es elhiszi :D.
2018. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a gazdag tesó a szegény tesóval koldul és valamilyen arányban osztoznak. Nem biztos, hogy te vagy az egyetlen "barátnő".

31/f

2018. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"összejöttem egy pasival a neten"


Hány éves vagy, 15?

2018. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!