Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha a barátnőm csak a pénzre utazik?

Figyelt kérdés

Mert gondolom az olyanok is ugyanúgy mondják,h szeretlek,meg hasonlók,de van vmi,amiből biztosan észre lehet venni?

Mert nyilván nem fogja egyértelműen mondani,hogy ezt,meg azt vedd meg,de pl. mikor kap valamit,az én bnőm egyértelműen kedvesebb,míg egy sima napon nem annyira..


2013. júl. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Minden nő a pénzre utazik.


Van aki "direkt módon" és ezt nem nagyon titkolva, a többiek mellébeszélnek "nem fontos a pénz" - hazudják, de ha nem tudsz venni nekik egy extra kávét - később mozijegyeket, kaját a kajáldában stb. akkor valami más béna indokkal elhajtanak. Így persze hazudhatják, hogy "nem a péz miatt"


Hát dehogynem

2013. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért kedvesebb olyankor, mert örül, hogy gondoltál rá, ne legyél már ennyire tökfej.. -.-
2013. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy, mintha jelenleg nem lennél tele zsével, és egy darabig nem tudsz venni neki dolgokat, meg nem tudod drágább helyekre vinni, mert sok kiadásod volt. Mondjuk tartson két hétig. Ha közben lelép, akkor csak a pénzedért volt veled. Persze próbálj úgy tenni, mintha kicsit szomorú lennél a helyzet miatt.
2013. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3#

Ez jó ötletnek tűnik.

Csak az a gond,h tényleg szívesen veszek neki sok mindent,és rossz érzés fog el,ha szeretne valamit,de nem kaphatja meg,de viszont nem akarom,hogy csak emiatt legyen velem.

Meg ő elég nehéz körülmények közt él,és sokszor beszél róla,h mi mindent szeretne csinálni..ez lehet egy jel,vagy csak úgy mondja?

2013. júl. 27. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csóró akkor meg végképp a pénzedre hajt, ez az egyetlen kitörési lehetősége. De mivel jól színészkedik ezért úgy tűnik el is éri a célját.
2013. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha veszel neki valamit csak nem fog bunkózni ha már költöttél rá egyébiránt talán azt tudnám neked javasolni hogy ha ajándékot veszel neki kisebb személyesebb ajándékot vegyél vagy inkább csináld te magad neki. Ha szeret és fontos vagy neki ugyanúgy sőt talán még jobban is értékelni fogja ha meg a pénzedre bukik előbb utóbb csak kibukik belőle hogy miért ilyen olcsó szarokat kap amikor lenne pénzed másra is.
2013. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azt bárki meg érzi, hogy szeretik e pénz ide vagy oda.

Vagy gondolkozz ésszerűen,te látod legjobban a helyzetet. Ha már gyanakodni kell az már elégé érdekes.

2013. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a te párod,neked kell ismerned őt,hogy valóban szeret-e vagy csak a pénzre hajt. De az,hogy kedvesebb,amikor kap tőled valamit,az azért lehet,mert örül,hogy gondoltál rá stb. Én is nehéz helyzetben vagyok anyagilag,mégsem a pénzéért vagyok a párommal. Sőt,én ha drága dolgot akar ajándékozni,kellemetlenül érzem magam,hogy sokat költ rám. Tehát az hogy minden nő a pénzre hajt,az baromság. Nem kéne általánosítani.
2013. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!