Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as férfiak! Melyek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak! Melyek azok a tulajdonságok egy nőben, amire azt mondjátok, hogy "Nem"?

Figyelt kérdés

Tulajdonságok, amik kizárják, hogy több alakuljon ki köztetek. Ismerkedésnél, randin, akárhol.


Kérlek írjatok 1-1 külső és belső jellemzőt is, ami leginkább ilyen. Ha nagyon nem tudtok választani, lehet több is. :D


2018. jan. 17. 22:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A 30-as nem telefonszámra vonatkozik, a "tulajdonság" a nőben pedig nem egy másik férfi pénisze... Csak hogy tisztázzuk. :)
2018. jan. 17. 22:34
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Külső jellemző: Ilyen ööö...hogy mondjam..."nem van". Nem kötök bele, ha a haja barna, nem szőke, ha a mellei nem görögdinnye méretűek, vagy ha van rajta némi felesleg. Hmmm. Talán valami nagyon durva bőrbaj, vagy mittomén...


Belső: Felszínesség, anyagiasság, hazudozás

2018. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy ha olvasod az oldalt, ezt simán ki lehet találni.


Ha kövér, ha nem szopik, ha nem főz, ez utóbbit általában "gondoskodásként" lehet megtalálni. Ezzel a többség meg is van.

(Nő vagyok, csak sokat vagyok itt.)

2018. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Én szakács vagyok nálam nem gond ha egy nő nem tud fözni
2018. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

Külső: ha nagyon kövér.

Husis és duci alkat bejön, de amikor tényleg nagyon bálna valaki, akkor kösz nem.

Belső: anyagiasság, ha hisztis, ha depressziós, ha a barátnőktől függ az élete, ha önbizalomhiányos.

2018. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Zoli780806 ***** válasza:
92%

Fogatlan.


Primitív



Persze ilyenekkel alapból szóba se állok.

2018. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%

Külső: kövér, ápolatlan, túlsminkelt, divatmajom

Belső: hűtlen, anyagias, pesszimista, hazug, irigy, lusta

2018. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Diavolino44 ***** válasza:
54%

Kulsore eleg valogatos vagyok, de ettol meg szivesen ismerkedek akarkivel, csak a vegen barat-zonazom a csajt, ahogy engem is szoktak, igy korbe er a kor.


Csak erdekessegkeppen reagalnek, a holgy valaszara.

Ha nem szopik, nalam nem olyan nagy problema, ha nem tud fozni, az kifejezetten elony mert en imadok. Ha van rajta egy kicsi felesleg szinten nem gond, bar kover baratnom soha nem volt, kerek es formas viszont tobb is.

2018. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Diavolino44 ***** válasza:
68%
Kifelejtettem a belso: az elso hely a hiszti, a masodik a flegma.
2018. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%

Kövér


Önző

31/f

2018. jan. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!