Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek játszik velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek játszik velem az exem vagy mit akarhat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan újra keres. Próbál újra kapcsolatba jönni velem, hogy minden nap beszélhessünk stb... Viszont ő szakított velem egy hónapja most meg visszavár, mert szeret. Úgy értem, hogy bevallotta, hogy szeret engem.

Nekem ez már furcsa. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek?



2018. jan. 20. 10:43
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Játszik.
2018. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem akar ő semmit, ha ő szakított.
2018. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pszichopata ?


Miért szakított...?

2018. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pszichoterapeutám szerint nárcisztikus. Csak nehezen jut el a tudatomig mindez.


Szakítás oka, hogy nem voltam neki elég jó. Nem mutattam annyi szeretetet iránta amennyit akart volna. "Miért válasszalak téged, ha más lány sokkal többet ad, mint te. Értem ölnének az emberek."

Valami ilyesmi volt.

2018. jan. 20. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, tetszik neki, hogy még mindig dróton rángathat.
2018. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pszichológiában van egy olyan nárcisztikus személyiség. Olvass utána, google segíg. Elég összetett, valóban.


A lényeg az, hogy én összejönnék vele kufircolásból, amíg nincs más.

Aztán vagy megfelel neki, vagy csinál amit akar 😃

2018. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne nárciszokkal játszani, amíg nincs más. Utálom, amikor mindig visszanyalja magát.

Köszi a válaszokat.

2018. jan. 20. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Megbanhatta amit csinalt es csak hianyzol neki, vagy nehai szexet akar, mert nincs mas. Amugy miert szakitottatok? Megcsalas?

De szerintem a legjobb ha megbeszelnetek h mi ez az egesz, foleg h teged ez zavar (mondjuk engem is zavarna).

2018. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!