Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mit akarhat tőlem a...

Vajon mit akarhat tőlem a srác? Miárt kellek neki? Vagy csak játszik velem, vagy pótlék vagyok neki, meg hogy valaki tuningolja az önbizalmát? Vajon lehetnek érzései egyáltalán irántam?

Figyelt kérdés

Szóval még nyáron megismertem egy srácot. Konkrétan a barátnőm ajánlott be neki, de nem kértem rá. A srác pedig rámírt. Amióta előszőr írt azóta folyamatosan beszélünk. Találkoztunk elég sokat és amikor teltek a hónapok, vártam volna, hogy közeledik, de semmi nem történt. Pedig amikor beszélni szoktunk facebookon néha olyan, mintha akarna tőlem valamit, néha édesnek meg drágának hív.

Azt tudni kell, hogy neki a kapcsolata tavaly márciusban ért véget, de elvileg én ezt nem tudom, és hogy ő állítólag nagyon szerelmes volt abba lányba.

Én időközben nagyon szerelmes lettem belé, nagyon sokszor gondoltam rá, hogy rákérdezek, hogy most ez mi köztünk vagy mi akar lenni? Egyszer bevallottam neki, hogy mit érzek iránta, de azt nem nagyon reagálta le, annyit mondott, hogy ő nem tudja kimutatni az érzéseit. Azt is megírtam neki, hogy fejezzük be a beszélgetést is. Ezt azért mondtam neki, mert már akkor tudtam, hogy nem lesz ez így jó és mások is ezt tanácsolták. De neki ennyi volt a válasza: "miért nem akarsz velem beszélgetni?"

én gyenge félretettem mindent, azt gondoltam, hogy talán lehet valami még is. De nem történt semmi.

Az a baj, hogy nem tuddom elengedni, próbáltam, hogy nem keresem, de ő keres és én nem tudok neki nem visszaírni, mert szeretem és szeretek vele beszélgetni.

én 24 vagyok, ő 28



2015. jan. 7. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem 14, 18 véletlen?
2015. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem is inkább 14, 18 :DD
2015. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!