Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek emberrabló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emberrabló?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy kb 1,5 évvel ezelőtt sétáltam az utcán amikor utánam szaladt egy fiatal férfi akiről kiderült,hogy angol és arról beszélt,hogy ahogy meglátott érezett valami különlegeset és meg akar engem ismerni. Mondtam neki,hogy nekem nehezen megy az angol úgyhogy hagyjuk a dolgot. De ő nem akarta annyiban hagyni kérte,hogy üljünk be beszélgetni valahova. Én amúgy sem úgy öltöztem meg ilyesmi úgyhogy mondtam nem. Elkérte facebookom azt megadtam neki. Azután beszélgettem még vele,mondta hogy sokat utazik stb,nagyon nagyon vicces srác egyébként. Eleinte akartam vele találkozni, de mindig csak este volt neki jó,sőt volt,hogy írta menjek az állomásra elé este éjfél körül mert akkor érkezik... Mondtam,hogy nem. Amikor belement valami nyilvánosabb helybe akkor is csak este. Én meg valamiért beparáztam,hogy tuti emberrabló,mert néztem facebookját is és bár sok kép volt róla,de ilyen 3-4 like a képei alatt. Ami nekem meglepő hiszen egészen helyes srác és ugye mint írtam iszonyatosan humoros is. Utazgat a nagy világba én nem hiszem el,hogy ne lennének ismerősei vagy barátai. Fiatal még ő is olyan 30 éves max. Úgyhogy én végül nem találkoztam vele,de azóta is a mai napig ír nekem. Mindig valami poénosat,nem mindennap ír csak pl két havonta. Én már nem is válaszolok semmit. Azóta facebookról is letörölte magát csak messengeren van fent,de nem értem miért ilyen kitartó?

Honnan tudhatnám,hogy nem emberrabló? Semmi nincs fent róla neten,pedig nagyon szimpatikus srác. De rossz a megérzésem, és mások is azt mondták,hogy megértik és nekik is furcsa.


2018. jan. 20. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Idegeneknek megadod a facebookodat, aztan majd jon a csodalkozas, ha valami tortenik veled, meg a #metoo.
2018. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a megérzésedre. Ha nem is biztos, hogy emberrabló, attól még valami nem stimmel nekem. Ezek az esti meg éjszakai találkozások gyanúsak.
2018. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi gátol meg abban, hogy letöröld a messengerből, avagy, hogy semmit ne reagálj semmire?

Gondolom, az angol azóta se megy lényegesen jobban.

2018. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet letörölni mivel az adatlapja már nem él,maximum letiltani tudom,de attól még ugyanúgy tud nekem írni csak nem látom. Mint írtam direkt nem reagálok az írásaira,de tényleg nagyon vicceseket ír :D Csak félek tőle
2018. jan. 20. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz megérzésed van, akkor hanyagold.
2018. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!