Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek csak a külső számít (még a csúnyáknak is), hogyhogy ilyen sok átlag alatti férfit látni nővel az utcán?

Figyelt kérdés
Az itteni urban legendek miatt szándékosan figyelem az embereket a környezetemben és az utcán, pl. Audiban mennyire jó pasi ül, csak magas jóképű pasikat látni barátnővel az utcán, 25-30 feletti nők nem kellenek senkinek stb. Egyiket se támasztotta alá a megfigyelésem, szóval honnan ez a sok tévhit?
2018. jan. 21. 00:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Múltkor láttam egy kopasz, kigyúrt fazont, akinek a gyakoris tévhitek szerint minimum 10/9-es instagram macával kellett volna járnia, de ehelyett kézen fogva sétált egy nála látszatra öt évvel idősebb, teljesen átlagos, kissé slampos nővel. Tegnapelőtt meg egy görbe hátú, szürke kinézetű pasas flangált egy helyes arcú csajjal. Ennyit a helyi örökszüzikék sztereotípiáiról.
2018. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Pénz, pénz lehetősége (jó meló, vállalkozás, papír), na meg dumával, színjátszással emelhető a nők szemében a szint. Nem csak a külső számít, az csak egy erős alap, de lehet kompenzálni.
2018. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok csinos lány, mégis mások által is helyesnek vélt férfi alszik 7-ből 5 este az ágyamban. ...

Egyikőnk se pénzes, szimplán van közös tényezőnk. :)

2018. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

#11/#13: Tudtok ti szöveget értelmezni? A kérdésben ronda pasikról van szó nem csúnya lányokról.


Egyébként meg a kérdésre reagálva: Ha nincs pénzem egy normális VW Golf-ra, hanem csak egy szakadt Trabantra, akkor inkább buszozni fogok. Remélem érted a mondanivalóját. Azok a nők - akiket te látsz utcán - valószínűleg a "bottal sem" kategória. Csak ezt persze elfelejtetted említeni. Márpedig én nem fogom leadni az igényeimet azért, hogy minden egyes csók/ölelés/szex közben elkapjon a hányinger. Akkor inkább egyedül rohadok meg. És ha mégis azt fogod válaszolni, hogy ezek a csajok nem csúnyák, akkor pedig azt fogom válaszolni, hogy nem tudhatod a két fél milyen kapcsolatban van. Egyrészt simán lehet egy sugar daddy-gold digger kapcsolat, amit te nem mondanál meg csak ha meglátnád őket a kocsiban. Másrészt simán lehet, hogy rokoni kapcsolatban vannak. Én arcra sztem helyes vagyok, de alacsony és sovány így még sosem volt barátnőm. Viszont nővéremmel gyakran sétálgatok és többen hitték már azt, hogy mi egy párt alkotunk. Na ennyit a megfigyeléseidről.

2018. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
A #3-as válaszom miért lett lepontozva? Tényleg nem nagyon láttam még átlag alatti pasit nővel. Az ismerőseim között jó pár olyan huszonéves van, aki nemhogy az ágyig nem jutott, de még második randiig. Ők mind rondák. Engem komolyan érdekelnének ilyen párok. Nem trollkodásból írtam, nem sikertelenség miatt, hanem kíváncsiságból.
2018. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
#15 azért, mert bizonyítékot kérsz a "hercegnők" (akik neem hercegnők áám, és neeem olyanok akkor sem :D ) önbizonyítgatádaira, és nem hiszed el, hogy igazuk van :)
2018. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!