Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Megcsináljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Megcsináljátok a párotok helyett a hó eltakarítást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Helyett?

Ez nálunk úgy van, hogy aki épp otthon van, aki épp kimegy.

Nem egymás helyett csináljuk meg.

Nő vagyok, és igen, pár napja én takarítottam el a havat, most meg a párom ment ki a gyerekkel, aki játszott, ő pedig havat takarított.

2018. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Na, megint egy kérdés, hogy 365 nap alatt egyszer ekll egy minimális havat ellapátolni, de háztartási munka mindennap van.

Nem, senki nem fog ganézni rád egész évben.

2018. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem ér rá vagy egyéb oka van, amiért nem fogja tudni megtenni, akkor természetesen. Elsősorban azonban őt kérném meg, mivel fizikailag ő az alkalmasabb rá, fölösleges nekem fél órát szenvedni a nálam nagyobb lapáttal, ha ő 10 per alatt nagyobb erőfeszítés nélkül megoldja. Ahogy vacsorát is én főzök mert nekem 5 perc kiötleni és egyszerű megcsinálni, ő meg azt se tudja mi az a habarás.


Egy normális kapcsolatban, ezeket a dolgokat meg lehet beszélni, ha valamit nem szeretnénk elmondjuk, ha valamit kérni szeretnénk megtesszük. Ennyi.

2018. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gál Zoé ***** válasza:
84%
Igen.
2018. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, nem nagy dolog.
2018. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Panelban élek, itt nem a lakók dolga a havat eltakarítani, de ha kellene, akkor persze, megcsinálnám, hóembert is építenék az eltakarított hóból. :-)
2018. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy! Van két kölök, azok megcsinálják. Még élvezik is, mi meg addig még fetrengünk egy fél órát.
2018. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha éjjel esik, akkor én lapátolom el, mert ő amúgy is két órával korábban kel a munkája miatt.
2018. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
(Amúgy kifejezetten szeretek havat lapátolni gyerekkorom óta. :-)
2018. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert 38 fokos lázzal ne én lapátoljam már azt a kemény 5 centis havat :D
2018. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!