Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért szerettek nyalni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért szerettek nyalni? Ha a barátnőtök megkér rá csak úgy random, megcsináljátok neki? közbe feláll?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor megkérne rá, szívesen megtenném csak úgy, mint ahogyan a "spontán szopást" is elvégzik páran. Szeretem hallani, ahogy nyög és vonaglik a teste.
2015. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja...de jó is az...én imádom, tán jobban is mint a szexet. :P
2015. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is felizgat, és szeretek örömet okozni. Ha neki jó, akkor nekem is
2015. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne nevess ki, de jobban szeretek nyalni, mint szopatni. Persze a dugást meg még ezeknél is jobban.


Nem az a jó a nyalásban hogy "jaj de jó örömet okozok neki", hanem hogy olyankor az irányításom alatt van a teste. Szeretem ha legtöbbször még azelőtt elélvez egyszer, mielőtt egyáltalán bedugom.

2015. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mert szeretek örömet szerezni a nőnek. Tudom, hogy jól esik neki, nagyon is. :) Kérni sem kell erre. Igen, áll közben a farkam.
2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

persze

van hogy belibben meztelenül és az arcomba ül

állati szexi tud lenni

imádom amikor csikorog az ágy annyira remeg


igen felizgat van hogy annyira sikít és dobálja magát hogy spontán elmegyek

26f

2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nyalni jó.

Igen.

Mikor hogy.

2015. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!