Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem kérem számon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem kérem számon a parom hogy hol volt meg stb? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon sok tőlem idősebb lány/nő , azt csinalja hogy elmegy valahová a párja ezt nagy cirkusz előzi meg aztán meg jön a számonkérés hogy hol volt , kivel, mit csinaltál , telefon ellenorzes stb. Én nem csinalom ezt és furán érzem magam nem tudom ez miért van.

Mondjuk nem is szeretem a veszekedest meg kerulom a dramat lehet ezert van.


2018. jan. 22. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Jól csinálod.
2018. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Töltess ki vele "fuvarlevelet", hol, mikor merre fog menni és kit visz el egy körre. :D
2018. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem teszem. Sosem kérdezem hol volt, meg kivel (eleve magától is mondja). Érezze jól magát, azért megy.

Bízom benne, meg önmagamban is. Nincs miért féltékenykednem.

Ha pedig okot adna rá, akkor inkább a szakítást választanám, minthogy egy féltékeny idegroncs házisárkányt csináljon belőlem.


29N

2018. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2018. jan. 22. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktak számon kérni, mindig elmondjuk a másiknak, nincs is mit számon kérni :D érezze jól magát, bízom benne.

23/N

2018. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. A túl nagy számonkéréssel és rövid pórázzal lehet jobban elűzni egy férfit.
2018. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizalom meg van minek féltékenykedni. Bízom én is a páromban, ő is bennem ez a lényeg, meg hát hiába szögelném le a szoknyáját ha meg akar csalni meg is fog. De szerencse mindketten olyan a felfogásunk, hogy ugysem titkolnánk egymás előtt ha lenne ilyen eset, valahogy jobban hallanám töle mint akár egy vadidegentől, bár lekopogom eddig nem történt ilyen.
2018. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én szeretem tudni, hol, kikkel van a párom, és kb mikor ér haza.

Nem kell számon kérnem, magától elmondja.

Nem vagyok féltékeny, maximálisan bízom benne, de jó tudni ezeket, hogy esetleges baj esetén hogy érem el, hol keressem, stb.

A telefon ellenőrizgetés undorító szokás a szememben.

24N

2018. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyi van: milyen napod volt? esetleg egy " mit csináltál ma?". Ez egyikőnktől se számonkérés, csak érdeklődés. Jólesik, hogy érdekli. Úgy bánj masokkal, ahogy veled szeretnéd hogy bánjanak.
2018. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ezekre a kapcsolatokra nem kell irigykedni. Beteges, féltékeny nők, a párjuk meg általában egy kiégett fazon, aki ezt is elviseli, csak jusson végre punci. De a kapcsolatban nincs igazi szeretet, se harmónia.


Egy egészséges kapcsolatban ez nincs jelen. Természetesen ahogy itt említik, ha érdeklődsz a másik napja iránt, az nem ide sorolható, az egy kedves gesztus. És ha nincs kóros ellenőrzés, általában magunktól is szoktunk mesélni, hisz szeretnénk, hogy a párunk ismerje az életünk.

2018. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!