Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Milyen oka lehet annak, hogy valaki megöli a barátnőjét? Miért nem elég ha szakít vele?

Figyelt kérdés

[link]


Szörnyű ilyeneket olvasni. :(



2018. jan. 22. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek az elméje sincs rendben.
2018. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos ez nagyon általános lett manapság, minden hétre jut egy ilyen hír (Észak-Magyarország jár nekünk), a Zsaru magazin pedig tömve van velük. A legutóbbi cikkben egy pasas sznajper puskával ment a nő lakására, agyonlőtte őt is, a pasiját is, és magát is.

A felfogásuk egyértelmű: "Ha az enyém nem leszel, másé sem!!!"


Íme a bizonyíték, miért egy utolsó szar dolog a szerelem. Persze a popzenék és az örök szerelmet dicsőítő könyvek/filmek ezekről mélyen hallgatnak.

2018. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyenek épelméjű ember nem értheti meg, ne is próbáld. Szellemileg beteg, aki ilyet tesz.
2018. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2018. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is miért történt? :(

2018. jan. 22. 21:10
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Mondom, hogy pszichopaták tetteit ne próbáld megérteni meg ne rágódj rajta, úgysem érthetjük meg.
2018. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Ez a lány az én falumból való..illetve sajnos volt.

Őszintén sajnálom őt, de a fiút is. Két család élete ment tönkre.

Hogy miért sajnálom a fiút? Mert egy rendes gyerek úgymond. Biztos, hogy nem ez volt a szándéka. Aki imseri tudja, hogy milyen ő... Valami hirtelen elpattant nála és ez lett a következménye. Erős felindulásból cselekedett. Ez nem mentség arra ami történt, mert ezért felelnie kell, DE..Minden ember gondolkodjon el azon, hogy hányszor és hányszor fordult elő élete során, hogy valamitől ideges lett és úgy érezte, hogy majd felrobban??? Sokszor. Egy órára rá pedig már szégyelltétek magatokat és mondtátok, hogy nem úgy gondoltam, vagy nem ezt akartam. Ez a srác pedig nem ült órákon át azon tünődve, hogy hogy ölje meg a barátnőjét.Nem tervezte..


Egyszer olvastam, hogy valaki behúzott 1-et egy ismerősének, amikor összebalhéztak. Az emebr hátra esett és beverte a fejét és ott helyben meghalt. Nem tervezte, hogy megöli, de ez lett a vége..Egy veszekedésből, gyilkosság..


Nem akarok és nem is fogok senki felett pálcát törni. A hatóság dolga kideriteni, hogy mi is történt valójában. Sokat olvastam portálokon is és a facebookon is, hogy milyen megjegyzéseket irtak sokan. Még a srác családját is támadták. Ők mit vétettek? Kinek ártottak? Annyi indulatos és agressziv hozzászólás érkezett, hogy a végére sem értem. Ne felejtsék el, hogy pont az ilyen vislekedés vezetett Blanka halálához..

2018. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Ja és a lány 25 éves volt..
2018. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
#2 bocsi, de ez nem szerelem. Ez beteges birtoklási vágy. Akibe szerelmes vagy, azt boldognak akarod látni. Akkor is, ha más mellett boldog.
2018. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Es akkor ott vannak a zagyvarekasi tini gyilkosok.


milyen betegfeju emberek vannak , te jo eg.

2018. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!