Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek fura lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek fura lenne, ha megtudnátok egy 20 éves lányról hogy még nem volt barátja? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ennek mi az oka.
2018. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Van az a külső, amelyet látva nem csodálkoznék, hogy még nem volt barátja.
2018. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mikor megismerkedtem 23 éves voltam, és még nem voltam pasival. Nem volt neki fura, sőt, örült neki, hogy szűz voltam.


Szóval nyugi, ne ezen parázz kérlek.

2018. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja nekem ez nem gáz vagy ilyesmi, egyszerűen csak még nem találtam meg azt akivel bármit is kezdhetnék. Csak volt, hogy amikor egy srácnak mondtam, annyira meglepődött meg minden, hogy már az3rt kezdtem szarul érezni magam.
2018. jan. 22. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Van, aki meglepődik, van, aki nem. Néha én is meg szoktam lepődni, ha jól kinéző, értelmes, normális lányok vannak egyedül. Nem nézem le őket, és nem tartom őket "ufóknak", csak bennem is él az a "sztereotípia", hogy egy ilyen lányt biztosan körüldonganak a fiúk, vagy hogy biztosan van barátja. Egyébként meg szíved joga eldönteni, hogy kivel akarsz összejönni, hogy akarsz-e egyáltalán párkapcsolatot, és ha igen, mikor. Ha meg valaki meglepődik, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy rosszat gondol rólad, vagy hogy elítél téged.
2018. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem lepődnék meg rajta, hogy eddig nem volt barátja, mert tudnám róla (mint ahogyan általánosan a mai 18-20 éves kislányokról), hogy eddig legalább 10-12 komolytalan bika sikálta meg egy-egy légyotton. Fingjuk sincs a párkapcsolatokról, de minimum egy tucat cerkát már hegyeztek.
2018. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt nem veszem magamra, biztos léteznek ilyen lányok is...
2018. jan. 22. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda akkor érthető az oka.
2018. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Abban egyet értek az útólsóval hogy nagyon sok veled egy idős (+/- 2-3 év) lány van akinek barátja nem volt de egy tucat srácon túl van.

De én is (19) és egy barátnőm is a te cipődben járunk már ha te is azok közé tartozol aki majd a barátjával veszti el.

A barátnőm 20 évesen 1,5 éve ismerkedett meg a barátjával aki örült neki.

Én most ismerkedek egy olyan sráccal aki 9 évvel idősebb de nem zavarja.

Mert az hogy nem volt barátod nem azt jelenti hogy félsz vagy van oka egész egyszerűen a közösségi oldalas szia teccel meg belyősssz nem jön be neked se.

majd eljön a férfi.

de azert lehet nem kell hazzaságig húzni sem.

jó párkeresést és néz furán te arra aki ezt furcsálja.

2018. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

24 évesen saját döntésemből adódóan nem voltam senkivel,[csókig sem] így nekem nem fura...nekem a házasság előtti szex a fura..ennyi


a piros kéz nem távolítja el a választ :P

... csakumondom...

2018. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!