Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony testalkat azért is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkat azért is ilyen borzalmasan értékes dolog a társkeresési érték szempontjából, mert rengeteget fiatalít?

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan csajt, aki az a tipikusan genetikailag kövér típus, ám ez nem jött ki rajta egészen 20 éves koráig. A szülei ilyen digi-dagi gombóc artúr típusú rondák, az anyja is ronda dagadt viszont hatalmas tőgyei vannak.

Nos a csajnak is hatalmas tőgyei vannak, viszont azon kívül karcsú volt mindenhol máshol ilyen 18 éves kora körül. Rendkívül magas értékei voltak, a hülye természete ellenére is minden férfit megigézett már a megjelenésével. Aztán hirtelen 2 év alatt előjött belőle a genetikája és pontosan úgy meghízott, olyan lett mint az anyja. Sokkal idősebbnek is néz ki. És így már egyáltalán nem úgy áll az értéke mint pár évvel ezelőtt. A jó pasiknak már egyáltalán nem kell, sőt még egy 46 éves kocsmai alkoholista is megjegyezte a háta mögött, hogy "én megmondtam, hogy olyan lesz mint az anyja" "2 éve még azt mondtam volna, hogy egy patront megér, de mostmár nem"


Sokan ugye azt mondják, hogy a nők értéke a fiatalság, és dobálóznak itt a számokkal, hogy hány éves koráig szalonképes még egy nő. De azzal nem számolnak, hogy az, hogy valaki mennyinek néz ki, az nem biztos hogy egyezik a valódi életkorával? Szerintetek melyik a kelendőbb, egy 30 éves vékony, csinos nő, aki kb. 20-nak néz ki, vagy egy 20 éves elhízott kövér nő, aki kinéz 30-nak is, mert olyan "asszonyos" lett a túlsúlytól?



2018. jan. 22. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy csomó srác rá van kattanva a telt csajokra. Más srácoknak jön be, ennyi.
2018. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
A kor rohadtul nem számít. Én pl most 22 évesen fényévekkel jobban nézek ki, mint 16-17 évesen. Olyan barátom is van, akiről akkoriban álmodni se mertem volna. Vékony voltam akkor is, csak nem adtam magamra. Ismerek velem egykorú lányt, aki van vagy 120 kg és a kutyának se kell, egy 30 éves csinos barátnőmért pedig a 20 éves pasik is sorban állnak. Nem. Korfüggő. A. Szépség.
2018. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem csak genetika. A lány valószínűleg zabál, nem mozog, stb.
2018. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

#1 Azért a teltségnek is van ezerféle fajtája és abból messze nem mindegyik vonzó.

[link]


[link]


Érzed a különbséget :D Az első a pasik nagy részének bejönne, a másodikat ne firtassuk.

2018. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

"Én pl most 22 évesen fényévekkel jobban nézek ki, mint 16-17 évesen."

Ne haragudj, de ez általában így van :D


#4: Ez így van. De az első képen lévő nő nem túlsúlyos, csak modellként esik a plus size kategóriába. Átlagos az alkata. A második képen lévő nő extrém túlsúlyos. De egy 100 kiló körüli nőre jó pár pasi jelentkezik. Sőt, még jó párnak az extrém túlsúly is a perverziója! :D

2018. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

#5 Ez akkor van így általában, ha mondjuk 22 éves korukra nem híznak meg, nem hagyják el magukat vagy ilyesmi. Pl nővérem ponthogy meghízott ilyen idős korára és előtte volt csinosabb. Nem lehet általánosítani..


És azt se mondjuk, hogy a dagadt nők sok pasinak bejönnek, mert a férfiak max 5-10%-a nem nevezhető soknak :D Legalábbis a kövér ismerőseim vagy mind szinglik, vagy baromi ronda barátjuk van.

2018. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Fiúknál például nem érték. De lányba is van kórosan sovány ami már nem vonzó.
2018. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6: Nagyon kevesen hagyják el magukat 22 éves korukra. Egyszerűen akkor a gének még jók. A legtöbb lány ismerősömnél már fiatalon látszott az alkat és egy csomó 25 éves is még ugyanúgy néz ki, mint akkor. Aki nem sportolt és vékony volt, az még most is az vagy csak kezd hízni.


Nem azt mondom, hogy nagyon soknak, de tényleg soknak. Barátokkal szóba kerül, rengeteg mondja, hogy még simán vinné a 80-100 kilós csajokat is, mert "nagy kofferba jó pakolni". Egy részük csak szexet akarna, egy részük többet is. Nekem volt 2 telt barátnőm, a visszajelzések alapján nem vagyok ronda. És a kapcsolatunk alatt is egy csomóan jelölték őket és rájuk írtak. De ismerek olyan telt lányt, aki ritkán most hajat és hasonlók. Szerinte azért nincs pasija, mert telt :D

2018. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szexre a legtöbb pasi szinte bármilyen alkatú nőt felpróbálna.
2018. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
#9: Igen. És nagy részükkel együtt is maradnának, amikor komolyat akarnak.
2018. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!