Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez lehetne ok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez lehetne ok arra, hogy szakítsatok a barátotokkal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy nagyon jó humorérzékű, hűséges, jó tanuló, kedves, odafigyelő, érzelmes, romantikus, magabiztos, jó kiállású, jóképű barátotok, aki viszont elég vékony (180cm és 62kg). Tegyük fel, hogy nagyon szeretnétek nagyobb melleket neki, amin tudnátok aludni, feküdni, de a barátotok amúgy sem szokott sokat enni és a gyúrás hiányát a sok tanulásra fogja, ami igaz is, mert mérnöki egyetemen tanul, de ettől függetlenül lenne ideje elmenni kicsit gyúrni. A barátotok tehát maradna ez a vékony kaliber. Lehet ez bármikor is ok a szakításra (nektek)?

2018. jan. 1. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Kérlek mondd, hogy te nem jársz "mérnöki egyetemre"!
2018. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy jobban elképzeljétek: látszanak a bordái, eléggé ki is állnak és szuper vékony karjai vannak.
2018. jan. 1. 21:56
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, én nem.
2018. jan. 1. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki összejön veled, akkor az valószínűleg elfogad úgy, ahogy vagy.


Ismerkedésnél lehet, hogy kizáró ok, de nem hiszem, hogy aki összejött veled 62 kilósan, az 2 hét múlva pont emiatt fog veled szakítani.


22/N

2018. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szakítok ezért... Semmi bajom ezzel.

21N

2018. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szakítási ok, ha összejövök valakivel akkor úgy tetszik ahogy van.


19N

2018. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
Én alapból nem jönnék össze ilyen alkatú fiúval, de ha mégis, egy hosszabb idő után zavarna főleg (volt hasonló tapasztalatom) , hogy nem akar rajta változtatni pedig tudja, hogy csak előnyére válhat és kapacitása is lenne rá.
2018. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Össze sem jönnék vele. Engem a víz kiver, mikor ilyen nagyon vékony embereket látok, fiatalt, öreget, férfit, nőt, nem bírom.
2018. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, ha valaki nagyon vékony, így össze sem jönnék vele. Semmi bajom nincsen azzal, ha valaki nagyon vékony (Szerintem ez valahol eleve genetika is és nem is mindenki akar pl. izmos lenni, nem mindenki szeret edzeni. Én meg ki vagyok, hogy megmondjam, hogy más mit csináljon, hogyan nézzen ki? Én is utálom, ha valaki bele akar szólni az életembe, rám akar erőltetni valamit, ami nem én vagyok.) ugyanúgy lehet tök jófej, kedves, értelmes, tanult, humoros stb., amiket leírtál és lehetséges, hogy nagyon kedvelem és nagyon jól ki is jövünk egymással (van több sovány barátom is), de többet nem tudok elképzelni, mert nem tetszik, nem vonz és, ha valaki nagyon nagyon vékony, akkor az már picit ijesztő is számomra. Ha valaki a párom, akkor őt szeretem, úgy ahogyan kinéz, ahogyan viselkedik, amilyen a személyisége stb., és nem jönnék össze valakivel úgy, hogy “hát ez és ez nem az igazi, lehetne ilyenebb meg olyanabb”, aztán majd utána megváltoztatom, hogy tökéletesen megfeleljen számomra, ha pedig nem sikerül, akkor kidobom. Nekem pl. a “husibb” (tudom, hogy a hús izom, de szerintem attól még ezt a szót így használják), “macis” pasik tetszenek, ezért nem jönnék össze egy vékony fiúval, hogy majd felhízlalom...Ez nagyon gáz és szerintem nem is lehet ilyet csinálni senkivel. Egyrészt ez szerintem nem így működik, hogy kvázi kényünk, kedvünk szerint átformáljuk a másikat, mert ez egy értelmetlen dolog (ha nem tetszem valakinek, akkor miért nem keres mást?) és szerintem a többség (én sem) nem is lenne hajlandó egy új barát/barátnő miatt totálisan megváltozni, valamint ez a másik fél számára nagyon megalázó is lehet, biztosan rosszul esne nekem is. Úgyhogy szerintem, ha valaki így ismer meg, így szeret meg téged, akkor valószínűleg nem fog néhány hónap múlva szakítani
2018. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!