Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, megvárnátok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megvárnátok a barátotokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú vagy férfi, akivel kapcsolatban vagytok mondjuk fél éve. Nagy a szerelem, életetek során úgy gondoljátok, ennyire még nem voltatok szerelmesek, bármit megtennétek érte, és ez kölcsönös is.

A srác azonban egyszer csak eltűnik. Napokra, a anpokból hetek lesznek, a hetekből hónapok.. Mondjuk másfél év. Mindenki őt keresi, bevonjátok a rendőrséget, mindent, és közben csak reménykedtek, hogy még életben van valahol.

Másfél év után egyszer csak jön a telefon, hogy megtalálták. Rossz állapotban kívül-belül, hosszas bántalmazások után. A trauma miatt szinte árnyéka önmagának, és idő, míg felépül lelkileg, de az sem biztos, hogy egyáltalán ugyanolyan lesz. Amikor találkoztok vele, sápadt, fáradt, tele van zúzódásokkal, fehér és nem beszél, nem mosolyog.

A kérdésem a következő: Szerintetek hogy éreznétek, amikor ennyi bizonytalan hónap után egyszer csak meglátjátok azt, akibe szerelmesek voltatok másfél évvel azelőtt?

Az érzések ugyanazok lennének?

Idővel elhalványulnának?

Szexelnétek mással, ha az illetőt vonzónak látjátok, vagy csak a barátotokra várnátok?

Megfordulna a fejetekben, hogy esetleg a barátotok már nem él?

Elméleti szinten mindez.


2018. jan. 22. 23:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
En nem hagynám el hanem kitartanak mellette
2018. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova tűnik? Ki rabolta el? Miért? Válaszokat akarok!
2018. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki rabolta el, az végül is lényegtelen. Akár egy ellenség a múltból, akár valami zaklató, akár egy ember, aki csak szimplán beteg, bármi ilyesmi. Javarészt ilyen nőkkel történik, de nem minden esetben.

Az indíték is lényegtelen.

Egy másik ember fogva tartotta valahol, nem tudott elmenekülni, olyan helyen volt mondjuk.

2018. jan. 23. 00:00
 4/11 Ramone ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mit csinálnék de hogy te most túl toltad a kábszit abban majdnem biztos vagyok
2018. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
33%
xDDDD
2018. jan. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ha szereted és nem másra vágysz akkor megvárnám. Még lehet önmaga ha segítesz neki túllépni ezen a teraumán. :) Én legalábbis biztos ezt tenném. De ha már nem szereted akkor, csak ártasz neki ha velemaraszd. Remélem tudtam segíteni.:)
2018. jan. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy eltűnne a párom az nekem trauma lenne amit nem tudnék jó hosszú ideig feldolgozni,így tovább sem tudnék lépni és emiatt biztos nem kezdenék más kapcsolatba. Ezt nem úgy fogalmazom meg,hogy "megvárnám",inkább úgy,hogy nem tudnám elhagyni.
2018. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsoval ertek egyet. Az hogy milyen allapotban lenne utana semmit nem jelentene hacsak nem jobban fajna hogy igy latom.
2018. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem annyira ritka, hogy egy pasi x hónap után szó nélkül felszívódik. Igaz, inkább az első hónapokban, vagy csak pár randi után.

De romantikus szöveg ide vagy oda, a legtöbb nő pár hét után elkönyveli, hogy ez is egy gyáva disznó, és tovább lép. Másfél évig nem fog várni a csodára.

2018. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon szeretem és úgy tűnik el,akkor természetesen nem adom fel,keresem.

1,5 év után sajnos a legtöbb esetben borítékolható,hogy nem él, már pár nap után esélyes. Ilyen tramua után én biztosan nem ugranék másik kapcsolatba,ugyanolyan pokoli fájdalom,mintha meghalt volna, mert nem tudod,hogy mi van vele,hol van,él még vagy mi történt.

Nehéz beleélni magunkat a helyzetbe,de szerintem nyilvánvaló,hogy ilyenkor ha megtalálják ott vagyunk mellette.

Bár nyilván ez attól is függ,hogy mennyit voltak együtt. Évek után tuti nagyon felzaklatna és nagyon örülnék,hogy megtalálták.

De mondjuk egy pár hetes kapcsolatnál lehet ANNYIRA nem rázna meg. Mármint biztosan rossz lenne és nagyon sajnálnám,de érted,azért van különbség közte, hogy találkoztatok eddig párszor,vagy éppen évek óta együtt éltek.

A fél év nem sok,de épp elég,hogy megszeresd és hiányozzon,aggódj érte.

2018. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!