Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám találhat? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám találhat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éve elköltöztem a barátomtól , mert lelkileg és testileg is bántalmazott. Titokba elköltöztem , úgy voltam vele csak minél messzebb töle. Kiderült, hogy terhes vagyok a volt páromtól. Azóta megszületett a gyönyörű kislányom , rendbe jöttem anyagilag és lelkileg is.

Az egy éves kisbabámmal sétáltam haza az orvostól, mikor pont szembe jött velem a volt párom.

Úgy tett mintha nem történt volna semmi, boldogan köszönt nekem és megakart ölelni. Én belerúgtam és amilyen gyorsan csak tudtam elfutottam karomba a babámmal. Ez egy hete történt azóta félek kimenni az utcára, a boltba is úgy megyek le hogy egy folytába a hátam mögé nézek.

Félek és féltem a gyerekemet ettöl a szörnyetegtől.

Mit csináljak? Szóljak a rendőrségnek? Vagy megint meneküljek?


2018. jan. 23. 18:26
 1/8 anonim válasza:
41%
Szerintem ne menekülj el. De talán az lenne a legjobb ha egy ideig egy baráthoz/rokonhoz költöznél akiben megbízol. És nem ismerem a volt barádodat, de nem hiszem hogy egy anyukát egy kisbabával bántani tudna/merne valaki.Persze vannak ilyen emberek is ._.
2018. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés egyértelműen kitaláció.
2018. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Egészségügyis vagyok,hát elég hosszú terhességed lehetett Babám. :D
2018. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

OMG!

[link]

Csodálkozol, ha már nem beszlgetni akar megkeresni, hanem azért, mert tartozik neked egy visszarúgással?

Szegénykém, még te vagy az üldözött, aki bújkálni kényszerül...

.

Él még nagymamád?

Meséld neki, ő mindent elhisz kisunokájának.

2018. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso én is belerugnék abba aki elozoleg szét vert például. :(
2018. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5!


Elég eletszerutlen, hogy miután valaki kilepett egy x ideig tartó bántalmazo kapcsolatból, gyerekkel a karján csak úgy belerúg abba, aki anno bántalmazta.

2018. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Miért is életszerütlen,tán hagyja h elvigye és szétverje,v bezárja,jo h elmenekül ahogy tud,nem kilépett titokban kelett menekülni a agresszív féreg férfi elöl a kettő nem ugyanaz,tudom mert én spermadonorom elől menekültem igy..
2018. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2018. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!