Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok ez a kor külömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a kor külömbség?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok.. 14 éves.. de nem ilyen gondolkodással.. :) a fiu 21 éves.. de nem néz ki többnek mint 17 és agyilag se 21.. szerelmes vagyok belé.. érzem hogy ő is.. sok ez a korkülömbség?
2010. jún. 5. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha 21 éves faszi leáll veled akk anyi esze van amenyi látszik semmi sztem az kicsit béna hogy egy 21 éves embernek egy kis tini csaj kel? vagy csak én vagyok ilyen fogy én 17 vagyok de 14 éveseket még én is fiatalnak tartom szexre legalább 16 mert szex nélkül 17 évesen együtt lenni egy lánnyal hát metszes sok ideig de most persze nem azt mondom hogy csak erről van szo nah mind1 is ez de sztem sok a korkülönbség...
2010. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"de nem néz ki többnek mint 17 és agyilag se 21.."

:D:D:D

2010. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, sok. Később nem lenne vészes 7 év, de most elég húzós, főleg hogy te 14 éves vagy.
2010. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

:DDD


Agyilag összeilletek lehet, de egyébként nem... Ő szex-re vágyik, te neked meg még nem szabad arra... :D

2010. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat.. : D
2010. jún. 5. 22:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Végül is nem de a szüleid tuti ellenezni fogják hacsak nem közeli ismerős (pl szomszéd vagy az egyik barátjuk fia) akit ők is ismernek régóta.

Lehet hogy csak meg akar sunázni nem tudhatod, de ha nagyon régóta ismered és tudod hogy nem olyan tipus akkor nem sok a 7 év.

Az én szüleim között is annyi korkülönbség van csak anyám már felnőtt volt amikor megismerte apámat.

2010. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tudtommal ez pedofíliának számít....
2010. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
22:36 Kösszi.. régóta ismerjük egymást.. kiismertem már őt nagyon..:Đ
2010. jún. 5. 22:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ha egy 21 éves csak egy 14 évest talál, ott tényleg gondok vannak agyilag. Te meg 14 éves gondolkodással rendelkezel, hiszen 14 éves vagy, és minden 14 éves lány azt gondolja, hogy értelmesebb, pedig nem.
2010. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"tudtommal ez pedofíliának számít...."

rosszul tudod nézz utána...

2010. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!