Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmebeteg vagyok, ha 27 évsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg vagyok, ha 27 évsen már olyan tudatszinten vagyok hogy nem is vágyom igazán barátnőre, vagy ez a sprituális ébredés korszaka?

Figyelt kérdés

Sokáig próbálkoztam, udvaroltam, puncsoltam nekik. Hosszú hosszú éveken át. A pofámba általában lócitromot kaptam a kedves lányoktól.


Az utóbbi 10 évben két kezemen meg tudnám számolni hány kedves, őszinte szavuk volt hozzám lányoknak.


Mostanra viszont megváltozott a tudatom, valamiért már a szervezetem is elutasítaná a barátnőt, teljesen úgy érzem hogy nekem nincs erre szükségem.


Lehet hogy csak bekapcsolt valami védekező rendszer nálam, de az is lehet hogy megvilágosodtam és rájöttem hogy nem csak nőkből meg szexből áll az élet.


Mit gondoltok?


F/27


2018. jan. 24. 00:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked kényelmes, akkor nyugodtan csináld. Több marad nekem :D
2018. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
7%

Szó sincs elmebetegségről :) még pont hogy időben rájöttél arra, hogy a párkapcsolat egy deficites időpocsékolás.

Gondolj bele, hogy más 2 tönkrement házasság és 4 zabigyerek után jön rá erre, és veri azóta is a fejét a falba, hogy miért nem volt képes jó döntést hozni annyi idősen...

2018. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

54% Te is zabigyerek vagy?


Suhanó pásztorkutya, azt csinálsz amit akarsz, mi mindennek örülünk.

2018. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
14%
#3, nem, ugyanis egyik szülőm se elvált. Gondolom most mindjárt az jön, hogy "hádde' nézd meg, mennyi a boldog házas"...egyre kevesebb. Plusz, ők még az "átkozsban" házasodtak össze, egy teljesen más rendszerben.
2018. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%

Képsz Béla 54% megszakértette nincs tbb kapcsolat nincs több szerelem nincs több romantika nincs több házasság és kész kész


Szar a világ krvk a nők



Istenem mintha a zártosztályon lennék...



Szánalom

2018. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%

#5, valami bajod van? Elgurult a gyógyszer?


Tudod mi a szánalom, aranyapám? Az, hogy nem vagy képes belátni, hogy nem mindenki vall olyan elképzeléseket az emberi élet jobbításáról, mint te.

A magadfajtáknak hála van ennyi válás és rossz házas...mert a rózsaszín vattacukorvilágukban azt képzelik, a szerelem örökké tart és mindent legyőz...

Aztán az első keresztkérdésnél menekül a vitából, meg saját magának mond ellent :D

Ja, a piros kezeket visszakaptad. A lepontozás nekem is megy.

2018. jan. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező ezt most komoilyan tőlönk kérdezed hogy elmebeteg vagy e?


Egyrészt az vagy hogy ilyen őrült gondolataid vannak.


Holnap menj ki az utszára és szólitsál le udvariasan random 10 nőt és kérd el a telefonszámukat.


2-3 biztos meg fogja adni és ebből legalább 1 randit le lehet szervezni

de ehhez az kell hogy ne a béka segge alatt legyél és képes legyél mosolyogni meg ne toplák legyél hanem izléses

2018. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
Felőlem. Biztos mid a két feleséged egy szemét nő lehett veled tuti minden rendben volt.. Értem mesélj még..
2018. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
16%

Honnét veszed, hogy volt egyáltalán feleségem? :D

Azonkívül szerinted komolyan ez a módszer a hatékony? Az "utszán" [sic!] elkéred 10 random nő számát? Esküszöm, te hülyébb vagy, mint a sokéves átlag.

2018. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Egy módszer, képzeld alkalmazzák és működik.

Noha nem a legjobb módszer hiszen a szockörös ismerkedés a legjobb de ahoz kell legyen szocköröd,m méghozzá nagy ahhoz hogy legyenek benne szabad nők is--


Nem tudom hány éves vagy de látom hogy totál kész. Biztos ennek is van oka hogy ennyire be vagy itt sózva.


Osztod az igét hogy egy kapcsolat csak decifites lehet.


Ember szerintem tőled költöztek el otthonról nyaktól felfele de nagyon dúrván.. :D

2018. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!