Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lehet a baj, vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj, vagy más fiú, esetleg lány is érez így?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel amikor együtt vagyunk esténként együtt alszunk egy egyszemélyes ágyon ,néhai esetben kétszemélyesen. Reggelente fáj mindenem és fáradtan kelek fel ,nem tudom egyszerűen kipihenni magam. Nagyon aranyos dolog ,hogy mindig arra kelt ,hogy ölelget vagy puszilgat ,de egyszerűen érzek egy kis idegességet ,hogy nem hagy aludni.. és nyűgös vagyok emiatt. Van ez mással is így ,vagy próbáljak meg változtatni? Szeretem nagyon a barátnőmet ,de eléggé kimerítő munkahelyem van és igénylem a rendes pihenést.

2014. okt. 12. 10:41
 1/10 anonim válasza:
mindenképpen beszélj vele erről, meg fogja érteni :)
2014. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, biztos megérti a dolgot. L
2014. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de a jo hir, hogy meg lehet szokni :-) minel gyakrabban alszol vele egyutt, annal inkabb menni fog.., de uj kapcsolat eseten elorol kezdodik az osszeszokas.. Nekem is ido kell, mire megszokom azt, h nem egyedul alszok, es azt a szemelyt, aki velem alszik... Ez ilyen
2014. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kristabell ***** válasza:
Így van,szerintem is vagy megszokod,vagy beszélsz vele erről,de én ink azt tanácsolnám,hogy beszéljétek meg,mert ha hozzászoksz,egy idő után teher lesz,és nyomasztó érzés vele aludni.Mondd meg neki h nagyon fáradt vagy,és szeretnél tovább aludni
2014. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akármennyire szeretek valakit én csak egyedül tudok aludni, egyszerűen feszélyez, ha valaki olyan közel van hozzám pihenés közben, hogy egyszerűen nem tudom lehunyni a szemem. Elalszok én az utcapadon is, de még a legkényelmesebb ágyban se tudok pár óránál többet aludni, ha valaki van mellettem. Amúgy is keveset alszok és akkor is nehezen alszok el, de úgy meg pláne, ha valaki alvás közben a privát szférámban van.
2014. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos úgymond ez a nyomasztó érzés már előjött.. most nem vagyunk éppen a kapcsolatunk fényében ,de nemsoká találkozunk újra. Távkapcsolatban vagyunk (elég nagyban) ,viszont már másfél éve együtt vagyunk. Aludtunk elég sokszor együtt.. csak mindig ez az érzés van.. illetve még mindig.
2014. okt. 12. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Velünk is szokott ilyen lenni, de mi nem lakunk együtt, csak amikor együtt alszunk, akkor valahogy soha nem pihenjük ki magunkat normálisan, pedig ugyanannyit alszunk néha... Szerintem is csak megszokás.
2014. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, megérti ;)

Nekem is ilyen volt a Párom. Az első kb.4 együtt alváson /vagy többön/ ő nem tudott rendesen aludni, én tudtam és ezt elmondta nekem.hogy ő nem tud rendesen aludni így, egy személyes ágyon, mert kicsit neki és kényelmetlen. Persze megértettem és akkor 1-2x külön ágyban aludtunk amikor ottaludtam Nálla. Nemrég próbáltunk meg újra együtt aludni és akkor meg azt mondta hogy nagyon jól aludt most velem :) szóval minden megszokás kérdése. Idővel, de menni fog.

2014. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt már ,hogy megemlítettem neki ,hogy külön kellene aludnunk.. egy olyan fél éve. De akkor szomorú ,meg sír ,és akkor szinte 'nem barátkozik velem'.. ilyen esetekben mit tudok tenni? Aztán rá vagy 1 hónapra amikor nem voltunk együtt megkérdezett ,hogy 'de veled aludhatok majd ugye'? ..és ilyenkor ilyenkor már úgyérzem ,hogy .. úristen nem tudok mit tenni! :')
2014. okt. 12. 10:55
 10/10 anonim válasza:

jajj aranyos, "ez a veled aludhatok ügye?". Szomorú, de nem dühös, tehát meg is érti valamennyire.

Beszéljetek csak annyit meg hogy hagyjon egy kicsit aludni, ha már ő felkelt. Ha te utazol gyakrabban ő hozzá, akkor okod is lehet, hogy az utazás fárasztó, lehet hogy több alvásra van szükséged, ha pedig már te is felkeltél te öldelgesd és puszilgasd.

2014. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!