Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs ebben semmi elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ebben semmi elítélendő, csak én vagyok irigy?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősömről nyílt titok, hogy nagy szerepet játszott a házasságában a pénz, a vízum (külföldre), és hasonlók. 4 hónapja jártak, amikor azt mondta a barátjának, hogy terhes (ekkor voltak 21 és 27 évesek), ezért még azon a hétvégén megvolt az eljegyzés. Már akkor is a barátjára hagyta a háztartást, mert hogy terhes és kímélnie kell magát.

1 hónapra rá kiderült, hogy nem terhes (később az is, hogy ezt végig tudta, de ezzel nem foglalkozott már senki), de megtartották a több millió Ft-s esküvőt azért.

Azóta a lány otthon van, és élvezi a jólétet. Mivel nagyon szép, rengeteg rajongója van neten is a világ minden pontjáról meg azért élőben is. Egyszer már majdnem elvált, mert máshoz akart hozzámenni a 4 év alatt. De azóta minden rendben náluk.

Viszont kijelentette, nem akar se gyereket, se dolgozni, nem érdekli, hogy a férje évek óta gyereket szeretne, ő élni szeretne, pont.

Amikor neki már mindene megvolt, mi szó szerint nyomorogtunk, és mindig volt erre egy-két megjegyzése sajnos, azért is kezdtem nem kedvelni, eleinte én is le voltam sokkolva, milyen szép, milyen kedves, milyen aranyos, hajlandó megtartani a babát 21 évesen és otthagyni az egyetemet (kiderült, nem azért hagyta ott, mert azt hitte, terhes, hanem mert kitették).

Szóval, most már nem tudom csodálni.

De a barátaim, ismerőseim szerint (akik ismerik), mindenki úgy biztosítja be az életét, ahogy szeretné, nekem aztán semmi jogom ítélkezni, nem csinált semmi rosszat, soha nem ártott senkinek.


2018. jan. 24. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van ítélkezni. Igazságot szolgáltatni nincs mindenkinek joga.

31/f

2018. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem lennék az ismerősöd, ki tudja milyen "harmadkézből" hallott sztoriból kerítenél rólam ilyen mesét.
2018. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha már négy éve megvannak, valószínűleg jó nekik. Az ő dolguk.
2018. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Paraziták mindig is voltak és sajnos mindig is lesznek.
2018. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"De azóta minden rendben náluk."


Ez a lényeg.

Másnak semmi köze ahhoz, hogy nekik hogy jó.

2018. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Követés leállítása". Problem solved.
2018. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!