Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy huszonéves nő azért választ maga mellé nála idősebb, már elvált házzal, kocsikkal rendelkező férfit, mert nincs kedve és türelme mindent megteremteni egy korabeli pasival?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem
2017. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Kocsikkal 😂 Én ilyen vagyok. Küldesz képet?
2017. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Számomra az, sose értettem az olyan embereket, akik lusták önerőből felépíteni az életüket és még büszkék is rá. Az én értékrendembe ez nem fér bele, de mint látod, ahány ember, annyi vélemény.
2017. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Neked akkor sem lesz semmid. Ha tönkre megy a kapcsolat, ott állsz a 0-án, míg ha ketten teremtetek elő valamit, akkor nem.
2017. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem.De ez a modern qrva szakmája.
2017. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Te, a többi nővel ellentétben, legalább felvállalod, hogy a kényelmes életbe akarsz beleülni, amiért más megdolgozott.
2017. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
golddiga'
2017. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő, mert mindenki azt tesz, amit akar. Viszont, amibe bele kell gondolni:


1. A férfinak egy ilyen kapcsolatban kb. szent akarata van.

2. Ha tönkremegy a kapcsolat, akkor pápá vagyon. Az ilyen férfiak nem hülyék.

3. Ahogy ment az előző feleség, úgy te is mehetsz egy nálad fiatalabbért.

4. Ahogy majd idővel mész, neked annál nehezebb lesz egy új kapcsolatot létrehozni, hiszen az ilyen férfiaknak már nem te kellesz, te meg a semmin fogsz állni.

5. Csak egy ideig kifizetődő.

6. Úgymond egy tárgy vagy, mivel megteheti.

7. Persze lehet szerencséd, hogy másmilyen a férfi, csak az másmilyen nőt fog keresni, és nem olyat, aki tuti csak a pénzéért van vele.

2017. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

De hát...de hát...ez az élet alaptörvénye, teremtsd meg magad, hozd létre magad...és légy több, szellemi fejlődés stb...

Te a fizikánan és kémiának mondasz ellent. Na meg persze a biosznak.

Ha ezt egy fekete lyuk hallaná.....

Te csak ne akarj ilyen lenni, teremtsd meg, szenvedéssel, energiával, boldogsággal...stb.

De ez úgyse fog összejönni neked amúgy, ha a fizika, és a kémia, biológia nem is, a pszichológia szépen megállít majd.

Kevés az olyan ember aki eltart, kitart melletted ilyen feltételekkel...nevetséges.

Szerintem kamu, kár volt írjak ide választ. -.-

2017. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem elítélendő. Magyarországon legális a prostitúció.
2017. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!