Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be a családomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a családomnak a 10 évvel idősebb pasimat?

Figyelt kérdés

18 vagyok a párom 28 éves.

Személyszerint nekem semmi problémám nincs a korkülömbséggel ami köztünk van. Sőt, mivel nem volt még ennyivel idősebb barátom ezért izgalmasnak is tartom. Igaz nem régóta vagyunk együtt de nagyon jól érzem magam vele, és fordítva is így van. Annyi törődést kapok tőle amit egy korombeli nem adna meg (tisztelet a kivetelnek!). Mégis félek bemutatni őt a családnak. Fogalmam sincs hogy, egyátalán hogy mondjam el nekik.

Ha van valakinek valami ötlete vagy, akár egy szép sztorija arról hogy hasonló helyzetben volt mint én mégis happy end lett belőle szívesen elolvasom.


2018. jan. 24. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt még jobban el tudják fogadni, mert a férfi az idősebb. Én azt nem tudom hogy mondjam el, hogy a 3 évvel fiatalabb páromat hogy mutassam be otthon... (ő 19f én 22n) mert tuti hogy a családból kiakadnának páran hogy egy "gyerekkel" jöttem össze.


Bocsi hogy tanácsot nem tudtam adni, csak idekontárkodtam :/ ha vígasztal, rokoni körben pont ez a felállás megvan mint nálatok és ott senkit nem zavart a dolog.

2018. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, milyen viszonyban vagy a szüleiddel, de talán előre mondd el otthon, hogy van barátod, mennyi idős, mivel foglalkozik, hol él, hogy ismerkedtetek meg. Mondd azt is, hogy fontos neked, és szeretnéd, ha megismernék. Szerintem az elején ne aludjon nálatok, ne ijeszd meg a szüleid ezzel.


Én 25/N vagyok, szerintem nincs benn kivetnivaló. Talán az, hogy miért nem talált nőt magának a saját korosztályában, hiszen ő nem tini már, ennyi idősen normál esetben átlagban már évek óta tartós kapcsolatának kéne lenni, vagy kisgyereknek. Egy 18 éves ember még szinte tini, sőt. Hiába mondja azt valaki, hogy felnőtt, mert még nem az. Annyi idősen én is azt hittem, már az vagyok, és szerettem ezzel akadékoskodni, de utólag látom, mennyire kamasz voltam még, pedig elég sok mindenen keresztülmentem az életben már akkor is, és volt tapasztalatom bőven a fájdalomból meg az emberekből, az életből. Egy 28 éves pasi, aki 18 éves lányt választ, még maga is eléggé gyerekes lehet... Viszont ez neked meg jó.


Csak arra vigyázz, hogy nehogy szórakozni kelljél csak, mert még fiatal vagy!

2018. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es hozzászóló tanácsával egyetértek előbb mond el otthon.A véleményével vidzont nem értek egyet,komolyan vehet.
2018. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem mákom volt így történt-

mentem az egyik haveromhoz és a kapujukban egy jó karban lévő 40es nő küzdött a mosógép bevitelével.

én meg mondtam nagy mosollyal,hogy-nah mi helyzet?segítsek?-

pikk-pakk bevittem neki,behívott egy ásványvízre,dumáltunk egy kicsit,mondtam,hogy kihez jöttem a házban,ismerték egymást,ő is mesélte,hogy most költöztek oda,aztán elköszöntem.

aztán rá pár hétre a haveromnál ott volt egy bomba 17 éves kiscsaj,gyorsan le is csaptam a kezéről mielőtt belemélyedhetett volna a dologba.

aztán pár nap múlva jöttünk le a lépcsőházban a lánnyal,és jött a jó karban lévő 40es nő mosolyogva a bnőm meg odaköszönt neki,hogy-szia anya!-

27 éves fejjel egy kicsit égtem és vártam,hogy ad egy maflást vagy kioszt hogy kopjak le vagy valami,de csak ennyit mondott,hogy-te vagy az?ő az akiről meséltem a múltkor,hogy segített behozni a gépet-és végülis azóta is sínen vagyunk 13 éve.

2018. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mikeXxX ***** válasza:

Anyu apu ő az új barátom !

Engem így mutattak be pont !

2018. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, nem egy 14 éves kislány vagy.


Felnőtt nő, megmondod, hogy van Zoli és ennyi idős.

Nagy cucc.

2018. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!